Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Terenówka do 10000 zł w stanie "do jazdy"

majki89 16 Lis 2008 17:34 3114 3
  • #1 16 Lis 2008 17:34
    majki89
    Poziom 11  

Witam,

czy można kupić jakąś terenówkę do 10000 zł w stanie "do jazdy" ??? może to być z tych mniejszych, chodzi mi generalnie o samochód nie do jazdy terenowej tylko szosowej ale konstrukcja samochodu wiadomo jaka :)

proszę o pomoc :)

0 3
  • #2 16 Lis 2008 21:07
    ghambit
    Poziom 24  

Co powiesz o Suzuki Vitara? Rocznik w okolicach 1993~ może sprowadzana z Niemiec nawet młodsza? A jeżeli coś bardziej offroad to może Suzuki Samuraj? Pozdrawiam

0
  • #3 26 Lis 2008 19:21
    majki89
    Poziom 11  

a byście powiedzieli na suzuki vitarę, tylko ta long 5 dzwiową ?? oczywiście wiem ze trzeba za nią dać wiecej niż 10000 zł ale czy warto to kupic np z silnikiem 2.0 TD ??

0
  • #4 26 Lis 2008 21:56
    ghambit
    Poziom 24  

Jeżeli "89" koło twojego nicka to twój rocznik, to odradzałbym Ci tak duży samochód, bierz pod uwagę ogromne koszty utrzymania jakie wiążą się z tak dużym samochodem. Jeżeli jednak nadal jesteś zainteresowany, poszukaj może na mobile.de dołóż do ceny samochodu około 1700zł (cena sprowadzenia i przerejestrowania w pl) i nadal na pewno wyjdzie taniej niż w Polsce. A co do diesla, widząc jak mało diesli jest w stosunku do benzyny myślę że ceny części do tej wersji silnikowej będą odpowiednio wyższe. Nie jestem mechanikiem, dlatego najlepiej jakbyś porozmawiał z kimś kto na co dzień serwisuje takie samochody. Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo