Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze sterownikami Gigabyte GA-8i915P DUO

16 Lis 2008 23:07 4661 11
  • Poziom 9  
    Cześć mam dość poważny problem i mam cicha nadzieje, ze mi ktoś pomoże.
    Mianowicie nie potrafię znaleźć sterowników do płyty z karty dziwiekowej [zintegrowana] Gigabyte GA-8i915 może ktoś wie gdzie znajdę pasujące albo jak by był ktoś dość miły i mi jakoś przesłał ściągałem wiele nawet ze stronki Gigabyte niestety nie działają i nie wiem co mam zrobić pozdrawiam.
  • Spec od komputerów
    Właściwe sterowniki są właśnie na stronie Gigabyte. Co znaczy " niedziałają" ? Karta jest widoczna w menadzerze urządzeń? Jak instalowałeś wiele sterowników to może być problem. Odinstaluj to co poinstalowałeś, wyczyść rejestr i zainstaluj te z firmowej strony. Jak masz ustawione, HD Sound czy AC97 ? Instalowałeś Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio ?
  • Poziom 9  
    Jest widoczna, chodzi o to, że jak ściągnę sterowniki ze stronki gigabyte i zainstaluje to po odpaleniu nic się nie zmienia a sterowniki wyglądają jak program do słuchania muzyki. Co do HD Sound czy AC'97 to nie wiem ;/ i nie instalowałem Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio.
  • Spec od komputerów
    Odinstaluj wszystko co zainstalowałeś do karty dźwiękowej i zainstaluj
    najpierw, a później do karty.
    Z tego co widzę na stronie firmy też są te sterowniki z adnotacją, żeby zainstalować je przed instalacją sterowników do karty.
    Poza tym na str. 48 i 75-80 instrukcji do płyty masz opisane jak zainstalować sterowniki i ustawić Audio.
  • Poziom 9  
    Ok, dzięki wielkie mam nadzieję, że sie uda, ale dopiero jutro to zrobię po formacie czyli najpierw Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio a potem ze stronki gigabyte.

Dokładnie tak, ale najpierw proszę zapoznać się z regulaminem forum.
    [K!lleR]
  • Spec od komputerów
    Jeżeli instalujesz system od nowa to zainstaluj sterowniki z płyty CD od płyty głównej w kolejności jak na rysunku na str.49 w manualu. Reszta sterowników w dowolnej kolejności.
  • Poziom 9  
    Problem jest taki, że ja nie posiadam płytki CD do płyty głównej płyta jest używana bez oprogramowania. :|
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Runii napisał:
    problem jest taki ze ja nie posiadam płytki Cd do płyty głównej płyta jest używana bez oprogramowania :|

Ojejku!! Internetu też kolega nie posiada? I nie wie kolega co to jest Google?
  • Poziom 39  
    A od czego jest strona producenta płyty? Aby z niej zassać sterowniki których to szanowny kolega nie posiada.
  • Poziom 9  
    Problem jest taki jak byś nie zrozumiał, że sterowniki nie pasują od producenta. Na razie wszystkim, dzięki za pomoc tronic1.
  • Poziom 39  
    Tak jak napisał kolega :arrow: Tronic1 ściągnął kolega i zainstalował w pierwszej kolejności łatkę UAA MS? a następnie właściwy sterownik od karty dźwiękowej ze strony producenta?
  • Poziom 9  
    No spokojnie człowieku jutro zrobię. Dostałem wskazówki i się cieszę, po to tutaj się rejestrowałem.