Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pod¶wietlenie w rytm muzyki klawiatury Logitech G11

17 Lis 2008 21:11 5261 10
  • Poziom 2  
    Witam.
    Czy da rade ustawic podswietlenie klawiatury Logitech G11 (cale! wszystkie klawisze) aby migaly w rytm muzyki, dzwiekow w grach.
    I to samo pytanie co do zimnych katord (czy jakos tak) ktore mam wbudowane do kompa.
    Co trzeba zmienic? Co sciagnac? Bede bardzooo wdzieczny za pomoc ;)

PS.
    Prosze o wyjasnienie jak dla farmera ;) (nie znam sie na tym) ;D
  • Poziom 30  
    Bez dodatkowych przeróbek można sprawdzić jak działa plugin do winampa: "Visualization Key led" - steruje TYLKO diodami od num lock, scroll lock i caps lock. :)
    Żeby dwa razy nie wrzucać tego samego, jest już w temacie:
    :arrow: Trzy diody w rytm muzyki.
  • Poziom 18  
    :arrow:Joker. Czy ten program w temacie który podałe¶ jest bezpieczny dla klawiatury. Tzn. czy nic się nie spali?
  • Poziom 2  
    No dobra wiem o tym... najgorsze co moze byc... mi chodzi o cale podswietlenie, a nie tylko 3 diody (one nie migaja w rytm! tylko sie wlaczaja w rytm! tgz. caps lock sie wlacza, a nie tylko miga). Nikt nic nie wie o takim programie, skrypcie itp?
  • Poziom 26  
    Po prostu ustaw miaganie np pod scrool locka jakie Ci pasuje i tylko podepnij zasilanie pod¶wietlenia do scrolla przez jaki¶ tranzystor ;)
    Dodatkowo będziesz mógł je sobie wł±czać i wył±czać scroll'em :)
    Tak nawiasem mówi±c to nie wiem po co taki bajer... ale widać programi¶ci s± dziwni i nie potrafi± z pc korzystać... xD Sorki za offtop :P
  • Poziom 2  
    Czyli jak? ;D A moze jakos napisac program, wtyczke itp. do podswietlenia? Bo na klawie mam 3 poziomy podswietlenia: 100%, 50% i 0%. Moze jakos da sie tym sterowac przez USB bez modyfikacji calej klawy? Ktos wie jak cos takiego napisac?
  • Poziom 26  
    Z tego co lookałem na stronę producenta to nie za bardzo...
  • Poziom 13  
    Mam pod¶wietlan± klawiaturę tracera i ten plugin do winampa działał bezproblemowo. Gzie się wł±cza pod¶wietlenie twojej klawiatury?
  • Poziom 26  
    Mówisz o tym plugine z diod± scrool lock?
  • Poziom 2  
    Na klawie mam przycisk od poziomu podswietlenia. Mi chodzi o calosc podswietlenia. Lampki od Caps Lock'a Num Locka i Scroll Locka nie wchodza w gre ;)
  • Poziom 26  
    Chodzi o to, że niektóre klawki się scroolem aktywuje, a tymi klawiszami można sterować z pc