Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kino domowe harman kardon

pawel.l89 17 Nov 2008 23:03 1448 4
    pawel.l89
    Level 12  
    Mam zamiar kupic jakiś zestaw kina domowego do salonu..konkretnie chodzi mi o sam amplituner..a jeszcze konkretniej wybrałem głośniki harman kardon Harman/Kardon HKTS 11BQ i chcciałbym aby ktoś mi polecil jakiś amplituner do tego zestawu..bo ja sie na tym kompletnie nie znam, nie wiem na jakie parametry amplitunera patrzeć, czy ogolnie każdy amplituner moge kupic do tych głosników? prosze o poradę i chodzi mi o amplituner harman/kardon z różnych względów inne mnie nie interesują.salon ma ok 35m2 sufit spadzisty na ok 4,5 m.pozdrawiam
    Dorian Olech
    Level 29  
    To dobry wybór Choć głośniczki trochę małe i do pracy w STEREO będą źle pracowały ,to przy kinie domowym wszystko będzie ok. W tym zestawie moc daje subwoofer czyli amplituner możesz kupić nawet prostszy model choć zasada czym droższy tym lepszy się sprawdza. marka OK można brać w ciemno
    DIGIPROCOMP
    Level 18  
    Sporo użytkowników tego zestawu narzeka na "skrzeczliwy" dźwięk satelit w muzyce. Wiem, że przekonuje Cię cena tego zestawu, ale jak masz więcej kasy to kup osobny amplituner i zestaw głośnikowy. Przyzwoite zestawy można nabyć od 3kzł.
    pawel.l89
    Level 12  
    No więc wybrałem te głośniki bo są dosyć małe i ładnie wyglądają dlatego moim rodzicom się podoba (to ma być do salonu). Natomiast jeśli chodzi o amplitunery to właśnie problem w tym że nie chce kupić zbyt drogiego który by nie był wystarczająco wykorzystany przez ten zestaw głośnikowy. Może mi ktoś jeszcze wyjaśnić różnice między amplitunerem a procesorem kina domowego?
    Pablo1964
    Moderator
    Do tych głośniczków wystarczy amplituner serii AVR1xx. Ale dźwięk z nich nie będzie potężny w Waszym salonie.