Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kod serwisowy do minolty di 251

marco87cz 18 Lis 2008 13:36 975 4
  • #1 18 Lis 2008 13:36
    marco87cz
    Poziom 9  

Witam potrzebuje kod serwisowy by zmienic kod administratora bo poprzedni informatyk w mojej firmie mi go zgubił i nie przekazał.
    ;-)

0 4
  • #2 18 Lis 2008 14:12
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

To robota dla serwisu i wymaga wejścia w kody serwisowe. Tam zmieniasz kod admina. Skontaktuj się zatem z waszym serwisem.

C.

0
  • #3 18 Lis 2008 14:28
    marco87cz
    Poziom 9  

wystarczy mi kod serwisowy do reszty jakoś dojdę a chodzi mi o to co mam napisane poniżej bo mi placzą...

a jest mozliwosć zmiany papieru w szufladach bez kodu administratora bo mi krzyczy zę jest zly papier włozony do 1 szuflady bo tam mam a3 a w 2 mam a4 i nie idzie mi z pierwszej druk z progragów firmy insert i platnika natomiast z worda normalnie co to może byc ?

0
  • #4 18 Lis 2008 17:00
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

W Di 251 nie potrzeba zalogowania jako administrator żeby zmienić format papieru . Po prostu pokaż na panelu szufladę 1 i obok wibierz opcję zmiany formatu i pokaż jaki ma widzieć. Albo po prostu włoż na chwilę A3 i potem znów A4 i powinna sama znaleźć ( jest to szuflada uniwersalna). W ustawieniach admina możesz tylko znienić konta użytkowników jeżeli dobrze pamiętam. Tymbardziej jest Ci to do niczego nie potrzebne.

C.

0