Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kierunki i kabel do klapy bagażnika FORD FOCUS KOMBI 2001

lechgyver 18 Lis 2008 18:18 2754 2
  • #1 18 Lis 2008 18:18
    lechgyver
    Poziom 9  

WITAM !!!

Jakie kolory maja kable kierunków w fordzie focus 2001r. kombi 1.8 tdi? Którędy idą kable do włącznika klapy bagażnika i jaki kolor przewodów? Jak ktoś wie prosiłbym o pomoc.

0 2
  • #2 18 Lis 2008 19:45
    jg11
    Poziom 20  

Drzwi kierowcy -czarno/ żółty w białym konektorze.Drzwi pasażera , przód -czarno/niebieski w białym konektorze.Tylne drzwi po stronie kierowcy czarno/pomarańczowy w zielonym konetorze.Tylne drzwi po stronie pasażera czarno/zielony.Bagażnik czarno/żółty w brązowym konektorze.Kierunki niebieskie przewody w jasno/niebieskim konektorze pozycje 3 i 4. Wymienione konektory są zlokalizowane za schowkiem po stronie pasażera.

[size=9][color=#999999]Dodano po 8 [minuty]:[/color][/size]

Czarno/zielony w szarym konektorze. Pozdrawiam.

0
  • #3 18 Lis 2008 21:50
    lechgyver
    Poziom 9  

Zdaje się, że słabo sprecyzowałem pytanie. Chcę podpiąć sterownik zamka centralnego. Ze sterownika mam wyjście na kierunki lewe i prawe. Do jakiego kabla je podpiąć?
    Drugie pytanie dotyczy klapy bagażnika. Klapa ta jest otwierana kluczykiem, albo przyciskiem przy kierownicy. Którędy idą przewody od przycisku otwierającego klapę? Czy dochodzą do centralki zamka (schowanej za schowkiem pasażera) ?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo