Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitoring prywatnego komputera przez firmowy router???

18 Lis 2008 22:05 1099 4
  • Poziom 9  
    Witam forumowiczów.
    Mam pytanie które nurtuje mnie od pewnego czasu.Otóż dostałem firmowego laptopa aby móc mieć połączenie z firmą w domu,aby to było możliwe musiałem też dostać router (Linksys WAG200G )ponieważ mam neostradę i modem na usb który nie pasował.W domu teraz mam połączonego do sieci laptopa,komputer domowy+konsola playstation3(trochę mi to zajęło ale dzięki elektrodzie udało się :D ) Wszystko ładnie,pięknie ale mam teraz wątpliwość mianowicie czy mając firmowy router jest możliwość aby administrator firmy miał dostęp do mojego prywatnego komputera(odwiedzane strony,poczta,fora itd..)????
    No i drugie banalne pytanie czy router obsługuje 3 urządzenia jednocześnie to prędkość jest dzielona na 3?Czasami gram online i nie chciałbym lagowania.
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam.
  • Sklep ECSYSTEM
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wprost nie ma dostępu do komputera.

Pasmo dzieli się w zależności od usług z jakich korzystają poszczególne komputery.
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedź.
    Rozumiem że admin nie może monitorować mojego prywatnego komputera(pomijam działania hackerskie)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    mbo jest taka możliwość dla twojej informacji :).
    Sam z tego korzystam (jest to bardzo prosty sposób i nie trzeba nic hakować).
  • Poziom 9  
    Tu mi zabiłeś ćwieka :( Czyli korzystać dalej z modemu neostrady,a jak będę musiał popracować na firmowym to wtedy router?