Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon avr-2105 nie włącza się

19 Lis 2008 09:05 5196 9
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam amplituner jak w temacie.
    Po włączeniu i naciśnięciu standby włącza się na parę sekund, wyświetla się komunikat bodajże: tuner, surround tak jakby sprawdzał i próbował włączyć urządzenie, jednak po chwili wyłącza się i dioda standy zaczyna migać na czerwono.
    Słychać jak przeskakuje przekaźnik w zasilaczu i tyle.
    Od czego zacząć?
    Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    Witam!! Mam taki sam problem jak opisany powyzej. Bardzo prosze o rade jak to ugryzc. Dziekuje i pozdrawiam!!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 39  
    Po pierwsze rozkreć sprzęt,zrób optycznie oględziny,miernikiem pomiary zabezpieczeń,bezpieczniki,oporobezpieczniki,pomiary podstawowe napieć,sprawdz koncówkę mocy.
  • Poziom 9  
    Dzieki za informacje. Niestety nie udalo mi sie znalezc service manual do tego modelu. Ogledziny zrobilem, bezpieczniki w porzadku a bez service manuala nie wiem gdzie jaki powinny byc napiecia. Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dziekuje za rade. Niestety nie bardzo wiem, ktore tranzystory sprawdzic i jak powinny sie zachowywac. Moze ktos z kolegow moze udostepnic service manual do tego amplitunerka. Szczerze mowiac jest to pierwszy amplituner ktory mam ochote sam naprawic. Z gory dziekuje!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Witam. Jest na Elektrodzie schemat do AVR-1905/785, AVC-1590 może Ci się przydać! Pozdrawiam i powodzenia.
  • Poziom 9  
    Dziekuje bardzo za pomoc. Sprawa naprawiona - koszt 260pln w serwisie Denona.
    Teraz mam kolejny problem z synchronizacja dzwieku i obrazu na Philipsie 9664H z mojego Denona 2105. Ale to chyba temat na nowy post. Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam
    Mam identyczny problem tyle, ze z Denonem AVR 1306. Moglbys zdradzic do jakiego serwisu odsylales swoj sprzet i czy powiedzieli tam, co to za usterka?