Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kx ta616. Ustawienie przekierowania. Zmiana obecnego hasła?

19 Lis 2008 14:04 717 1
 • Poziom 9  
  Witam nie moge nigdzie znaleśc ustawiania przekieorwań jak osoba która siedzi przy telefonie głównym gdzieś idzie to by po odsłuchaniu komuinikatu przełączało na inna linie niż na 101 czy jest to możliwe i jak to ustawić ?

  oraz jak chce sie polaczyc z programem to czy jest jakaś możliwośc zmiany obecnego hasła albo hasło serwisowe które mi na to zezwoli bo poprzedni informatyk w firmie nie przekazał i skasował je z kompa
  pozdrawiam
 • Poziom 18  
  Ze zwykłago aparatu wybierasz: 71 - 1 - numer wewnętrzny - # - sygnał potwierdzenia i sygnał zgłoszenia. Kasowanie: 71 - 0 - # - sygnał potwierdzenia i sygnał zgłoszenia. Z aparatu systemowego podobnie, tylko zamiast 71 naciskasz przycisk FWD/DND (jezeli nie jest zaprogramowany do innych funkcji). Cyfra "1" oznacza, że przekierowujesz wszystkie połaczenia; jeżeli wybierzesz "2" to przekierowanie nastąpi jeżeli nikt się nie zgłosi lub gdy aparat jest zajęty. Wszystkie funkcje są opisane w polskiej instrukcji obsługi.

  Jeżeli nie znasz kodów dostępu to możesz zresetować centralę do ustawień fabrycznych i zaprogramować od początku. To nie jest duża centrala.