Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Polonez Caro plus 1997 brak ciepłego nawiewiu

19 Lis 2008 17:48 2043 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z Polonezem Caro + z 1997 roku, jest to model z jednopunktowym wtryskiem paliwa. Mianowicie nie mam ogrzewania w tym samochodzie. Sterowanie obiegiem zimnego i ciepłego powietrza do kabiny odbywa się przy użyciu podciśnienia z gaźnika. Proszę o pomoc, pozdrawiam Marcin.
    Popraw temat,regulamin pkt 11.1-momik12
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Sprawdzić trzeba poziom płynu w naczyniu wzbiorczym.Jeśli jest prawidłowy sprawdzić czy oba przzewody zasilające nagrzewnice są gorące,jeśli tylko jeden jest ciepły to zanieczyszczona-zakamieniała nagrzewnica.Jeśli oba ciepłe to uszkodzony-rozłączony napęd przesłon.
  • Poziom 2  
    Tak. Właśnie zapomnialem dopisać, obydwa przewody zasilający i powrotny nagrzewnicy sa gorace, tesrmostat jest sprawny.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    a czy może ktoś miał podobny problem i zna popularne dla tego typu sterowania przesłoną ciepłe/zimne defekty, zależy mi na czasie. Do wyżej wymienionych wniosków doszedłem sam, ale dziękuję za odpowiedzi na mój problem oraz czekam na kolejne odpowiedzi.