Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-115C kopiuje na zielono !!

liliputek 19 Lis 2008 23:58 2512 4
  • #1 19 Lis 2008 23:58
    liliputek
    Poziom 10  

Witam wszystkich ; znajomy ma problem z kopiowaniem dokumentów
    ; wszystkie kopie z czarnym nadrukiem wychodzą w kolorze zielonym reszta kolorów normalnie ; tuszy jest wystarczajco ; drukarka spod windy drukuje normalnie ; czarny tekst to jest czarny a jak sie go daje do kopiowania to wychodzi zielony ; co może być tego powodem - proszę o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.

0 4
  • #2 20 Lis 2008 00:05
    isiek78
    Spec od drukarek

Sprawdź jak zeskanujesz ten sam tekst czy będzie zielony czy właściwy kolor, zrób czyszczenie dysz.
    A tak zachwycaliście się tymi Brotherami:) A teraz co trzeci post mam Brothera i mam problem.

0
  • #3 20 Lis 2008 11:56
    liliputek
    Poziom 10  

Witam ; no niestety kilkakrotne nawet czyszczenie nie dało skutku dalej kopiuje w zieleni ; ale jest jeszcze coś; wydrukowałem test a na nim brakuje wydruku w kolorze :magenta - czy to ma coś z tym wspólnego jeżeli tak to co może być przyczyną braku tego koloru i jak to naprawić ;
    tusze wszystkie nowe założone .Dzięki.:|

0
  • #4 20 Lis 2008 20:33
    isiek78
    Spec od drukarek

Witam, ma znaczenie. Drukarka miesza kolory i drukuje czerń lub szarości z nich, skoro nie ma jednego koloru na wydruku to znaczy, że albo go brakuje albo masz nie drożną głowicę.

0
  • #5 20 Lis 2008 21:23
    liliputek
    Poziom 10  

Tusze mam całkowicie nowe i pełne ; czyli skłaniam sie raczej do niedrożności głowicy ; istnieje możliwość przeczyszczenia (udrożnienia ) głowicy oprócz tego systemowego , gdyż takowe było już kilkakronie robione i zawsze brakuje wydrukowanego jednego koloru -MAGENTA ??
    Wydaje mi sie że przy robieniu kopi kolorowej drukarka miesza kolory gdyż są inne odcienie ale jest to dalekie od orginału tak jakby brakowało jej tego jednego właśnie koloru. pytanie j.w ?? Dzięki

0