Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2.0RT - Instalacja gazowa

20 Lis 2008 14:31 1577 6
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam Lagune 2.0RT 8V 95r i chcę do niej założyć instalację gazową tylko mam problem bo nie wiem jaka będzie najlepsza co polecacie ?
    Zna ktoś możę w okolicach warszawy jakiś dobry serwis zajmujący się inst. gaz.
    Dzięki za odp.
    Pzdr
  • Poziom 10  
    Pytanie, tanio czy wygodnie?:) Polecam jednak sekwencje. Montowałem w 2 autach i od prawie roku nic się nie dzieje. W trzecim pożałowałem...... Szkoda nawet pisać.
  • Poziom 10  
    wole raczej już dopłacić jak później się denerwować....
  • Poziom 10  
    Czyli sekwencja:). Ważne aby zakładał ktoś z doświadczeniem bo poza samym montażem trzeba to cudo wyregulować. Potem już tylko dziesiątki tysięcy km bez zmartwienia. No i jeszcze bardzo ważna sprawa. Taka np BRC posiada 2 lata gwarancji. Powodzenia.
  • Poziom 10  
    spidecki no tak ale BRC kosztuje z montażem ok 3tyś. a ja chcę wydać nie więcej jak 2.500zł. Wiem że BRC to bardzo dobra Marka (jedna z lepszych) ale i kosztuję ;)
  • Poziom 10  
    Zawsze można szukać dalej od miasta bo to i robocizna maleje i chętniej za robotę się biorą. Taka przynajmniej jest obiegowa opinia:) W zasadzie tylko chyba po tysiącu pierwszy przegląd a następny po chyba 10 tys. Ewentualne serwisowanie w punktach autoryzowanych. Poza tym są i droższe instalacje:)
    Właśnie znalazłem:
    http://www.czakram.pl/
    u nich bez problemu możesz się dowiedzieć wszystkiego. Zaopatrują w zasadzie teren całego kraju.
  • Poziom 10  
    Ciekawe, ciekawe dzięki za adres jutro zadzwonie do nich.