Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalWork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Doblo 1,9D rok 2004 pompa

21 Lis 2008 15:18 8296 7
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich, fiatem doblo 1,9 wolnossący diesel ,po odpaleniu rano silnik wpada w dziwne wibracje oczywiście pali się lampka silnika, po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu silnik pracuje normalnie -jest to jedyny sposób aby móc jeździć , czasami w ciągu dnia jak jest nagrzany odpali bez problemu i normalnie pracuje, przypuszczam że mam problem z pompą wtryskową lub z czujnikami dodam że auto posiada pompę firmy LUKAS, serwis fiata jakoś nie umie mi pomóc przebieg 125000 ,jeszcze dodam ze ta usterka występuje już od roku i cały czas się nasila występuje coraz częściej pozdrawiam
  • MetalWork
  • Poziom 32  
    na początek zobacz swiece
  • MetalWork
  • Poziom 13  
    Pompa wtryskowa, zawór sterujący paliwem lub jej sterowanie .
  • Poziom 10  
    Bez Aso może się nie obejść .Najczęściej padają przepustnice w dolocie pow lub egr-y.Ale i z tymi pompami bywają problemy
  • Poziom 42  
    Witam mam Doblo1.9d 2001 i od jakiegoś czasu podobne kłopoty.
    Więcej--FIAT forum.Czy poradziłeś sobie z tym kłopotem .
    Pozdrawiam

• Poziom 19  
    podłacz pod kompa raczej pompa i chyba zawór dawkujacy kosz jakies 1500zł nowy
  • Poziom 42  
    podłączyłem pod kompa ,wyniki opisałem w FIAT forum żeby "zaciągnąć więcej języka" i nic!
  • Poziom 42  
    A czy do zbiornika paliwa , do podłączeń dostanę się z kabiny podnosząc wykładzinę czy pod samochodem .I czy trzeba odkręcać zbiornik paliwa.Przypominam:Doblo1.9D rok 2001
    Pozdrawiam, i miłego dnia.