Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie cyfrowego polsatu do monitora z tunerem???

czorny-1 21 Nov 2008 22:21 1338 2
    czorny-1
    Level 2  
    Witam.
    Mam następujący problem. Kupiłem monitor 20' LG FLATRON M2094D, z tunerem. I chciałbym podłączyć dekoder cyfrowego polsatu do mojego monitorka. Ale jest następujący problem, Ponieważ dekoder jest u rodziców w pokoju (odległość ponad 10m.), więc odpada podłączenie kablem HDMI. Ale jest jeszcze możliwość podłączenia przez złącze komponent. Tylko że tam potrzeba aż 5 chinchy (czyli to jest 10 żyłowy kabel którego nie ma w sprzedaży). Można puścić 3 cztero żyłowe kable ale takiego nie można dyskretnie schować. Chwile pomyślałem i nasunęło mi się takie pytanie czy nie można przypadkiem połączyć mas tych 5 chinchy.(sprawdzałem miernikiem na monitorze i niby wszystkie masy wszystkich 5 chnchy są połączone razem) Jeśli by można było połączyć te masy to wystarczył by mi tylko 6 żyłowy kabelek a takiego bym już gdzieś upchną. Tylko czy to będzie chodziło bez zakłóceń??? i czy nic nie spalę??

Proszę o szybką odpowiedź.
    Dziękuję i pozdrawia.
    maniek2591
    Level 19  
    a dlaczego 5 a nie mozna trzema ,wizja i audio LP,masy masz napewno wspolne,la najlepiej kup videosender za 60-80 zl i przeslij obraz i sygnal pilota bezprzewodowo i swieto

Proszę poprawić post - regulamin pkt.15 [dzimi]
    czorny-1
    Level 2  
    Jak go podłącze przez 3 to mi obraz skacze albo jest zniekształcony.