Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak przerobić plik video RMVB na AVI?

durro 22 Nov 2008 11:34 26859 8
    durro
    Level 10  
    Witam,
    Pytanie takie jak w temacie. Jak mam przerobić plik video RMVB na AVI ??
    Jakim programem? Skąd go ściągnąć?? Czy po przerobieniu na AVI zmieni się rozdzielczość itp.??

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi...
    Pozdrawiam
    noel79
    Level 21  
    Są odpowiednie programy np SuperAVI Convertor sam ustawiasz rozdzielczosc wage pliku itp.
    durro
    Level 10  
    A mógłbyś podać link, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego programu.
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    durro wrote:
    A mógłbyś podać link, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego programu.

Po podaniu Google'owi nazwy programu wskazywane jest 15300 linków. Proszę nie wskazywać LENIOWI bezpośrednich linków.
    durro
    Level 10  
    A co jest w wersji polskojęzycznej ??
    Bo ja coś nie mogę znaleźć.
    A leniem to ty sam jesteś. Bo jak pisze żeby podał mi ktoś pomocny link to znaczy że nie mogę sam znaleźć. Bardziej mi zależy na wersji polskojęzycznej niż angielskiej.
    Moderated:

Za karkołomne lenistwo pomimo upomnień, a dodatkowo obrażanie innych osób otrzymuje kolega ostrzeżenie!

Platon
    Level 42  
    durro - nie mozesz sam znaleźc, bo nie szukales wiecej niz 10 sekund. Poswiec na to 3 minuty, to znajdziesz.
    mazan881
    Level 1  
    jak przerobić rmvb na avi? To jest dziecinnie proste i nie potrzeba do tego żadnych programów, wystarczy w nazwie filmu np: po prostu walcz.rmvb zamienić końcówkę z .rmvb na .avi czyli po prostu walcz.avi

Moderated By Mery84:

W przypadku pierwszych 10 postów użytkownika obowiązuje nieco mniej rygorystyczne traktowanie. Jednak za tak idiotyczną poradę otrzymuje kolega upomnienie mimo pierwszego postu.
    Regulamin forum pkt. 8.1, 12.

AxelNext
    Level 38  
    mazan881 wrote:
    jak przerobić rmvb na avi? To jest dziecinnie proste i nie potrzeba do tego żadnych programów, wystarczy w nazwie filmu np: po prostu walcz.rmvb zamienić końcówkę z .rmvb na .avi czyli po prostu walcz.avi
    Tą poradę pozostawię bez komentarza bo już Mery84 napisała co sądzi o tej poradzie.

Natomiast Google się kłania i wpis RMVB do AVI lub RMVB to AVI

Może nie po polsku, ale za darmo i z opisem VirtualDub

Jeszcze za free Any Video Converter, Super © 2008, itd. itp.