Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[PRZYJMĘ]Podzespoły elektroniczne Pokryję koszty transportu

22 Lis 2008 20:42 2900 12
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Sobota
    Poziom 26  
    Telewizory popsute itp cię też interesują? :-) Odpowiedz na forum a nie na PW.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    ks_fenix
    Poziom 23  
    Skoro jesteś z Przemyśla, to przespaceruj się do sklepu Omega. Zagadaj ze sprzedawcą, może ma coś z demontażu. To są naprawdę spoko ludzie :D
    stas256
    Poziom 19  
    "bebechy" z zasilaczy atx chciałbyś?? ile sztuk??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    ks_fenix
    Poziom 23  
    Bebechy to zapewne płytka z elementami. Ale niech kolega stas256 sprecyzuje
    stas256
    Poziom 19  
    Doprecyzuje wiec, tak miałem na myśli płytki z zasilaczy atx. Oczywiście uszkodzone, ewentualnie mogę wysłać kompletne uszkodzone zasilacze atx.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    REVISOR
    Poziom 25  
    A czy interesują cię elementy z wylutu z płytek? Czy podzespoły smd też ci sie przydadzą? Moge ci podesłać trochę
    wartosciowsze elementy niz paczka z kilkoma scalakami a reszta to stare elektrolity z "ruskiego RUBINA". Mam jeszcze kilka kartonów do rozbiórki więc mogę sie podzielic tym co z nich wydłubie. Jak znajdę czas to je posegreguje, jeżeli potrzebujesz elementy konkretnego typu (tranzystory, diody, scalaki cyfrowe bąź analogowe, rezystory kondensatory tantalowe, ceramiczne, cewki lub transformatorki ferrytowe) to daj znać, moge tez podesłać różne złącza typu db25, db 9, zlącza wannowe z taśmami(takie jakie używa sie w komputerach)gniazda słuchawkowe i inne, różne ledy i wyswietlacze też by się znalazło, jednym słowem wszystko co można znaleść w sprzęcie rtv i komputerowym tym starszym jak i nowym.Czekam na odpowiedź na PW z adresem do wysyłki.
    skaktus
    Poziom 37  
    Mam wrażenie że autor tematu za bardzo marudzi - skoro ktoś ci coś daje w większych ilościach to wydaj te 20 zł i przyjmij 10 kg sprzętu co jest bardziej opłacalne niż polecony 1 kg za 10 zł...

Mam jakieś 30 kg sprzętu - płyty z TV,magnetowidów i innych. Jak coś to PW.
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    hubertp napisał:
    To zobacz ile możesz włożyć płytek do koperty takie A4.
    Poryję wszystkie koszta.

Przesyłka listowa do 2 kg nie musi być w kopercie. Może to być nawet nieduży kartonik. Wypełnia się tylko druczek na list polecony. Sam kupowałem i wysyłałem już w ten sposób.