Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Termometr w Nissan Micra k12

23 Lis 2008 22:49 6900 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Potrzebuje pomocy przy podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej w Micra K12. Może posiada ktoś zdjęcie gdzie taki czujnik jest zamontowany, oraz czy należy go jakoś aktywować po podłączeniu. Może ktoś posiada service manual do tego samochodu. Przeszukałem cały internet i nic nie udało mi się znaleźć. Proszę o kontakt na maila p-muza(malpa)o2.pl
    Z góry dziękuje
  • Poziom 19  
    Witam Posiadam plytke micra k12 ale po angielsku.
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie ale już zlazłem i działa dobrze.
  • Poziom 15  
    bociek65 napisał:
    Dzięki wielkie ale już zlazłem i działa dobrze.

A możesz podpowiedzieć gdzie znalazles?
  • Poziom 19  
    Termometr jest za przednim zderzakiem na samym dole, jeśli pamięć mnie nie myli ,po lewej stronie jeśli chodzi o dokładniejszy namiar to musiał bym zajrzeć pod swoją micre .
  • Poziom 15  
    stanislaw56 napisał:
    Termometr jest za przednim zderzakiem na samym dole, jeśli pamięć mnie nie myli ,po lewej stronie jeśli chodzi o dokładniejszy namiar to musiał bym zajrzeć pod swoją micre .

Dziekie za informacje.
    Mnie bardziej chodzi jak można dołozyć taki gadzet bo u mnie fabrycznie nie został zamontowany, a nie wiem czy jest to wogóle możliwe
  • Poziom 19  
    Mnie się wydaje że wszystkie micry k12 mają termometr ,chyba że był ściągany zderzak przy małej stłuczce i ktoś zapomniał go założyć .
  • Poziom 15  
    stanislaw56 napisał:
    Mnie się wydaje że wszystkie micry k12 mają termometr ,chyba że był ściągany zderzak przy małej stłuczce i ktoś zapomniał go założyć .

No niestety ale nie ma takiej możliwości gdyż samochód jest nowy z salonu