Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakiej jakość sygnał wystarcza do odbioru CP+pyt. o dekoder

24 Nov 2008 10:24 1941 10
  • User removed account  
  • Level 28  
    Witam. Poziom sygnału 70-75% jest wystarczający, ten dekoder też należy do lepszych więc nie powinno być problemów. Temat list ulubionych programów w CP jest opisany na forum. Pozdrawiam.
  • Level 13  
    na 60 % tez smiga bez zarzutów !
    (czasa od starej WIzji)
  • User removed account  
  • Level 34  
    Nie da się. W niektórych modelach nawet listy ulubionych nie ustawisz.
  • Level 28  
    Wczoraj czytałem na forum posta jak zbudować własną listę choć autor zaznacza,że na własną odpowiedzialność. Warto poszukać. Pozdrawiam
  • User removed account  
  • Level 28  
    W tv"N" działa telegazeta z pilota dekodera i to nawet szybko a w"CP" nie. Pozdrawiam
  • Level 15  
    waldekg wrote:
    W tv"N" działa telegazeta z pilota dekodera i to nawet szybko a w"CP" nie. Pozdrawiam

Nie zgodze się z twoim zdanie ze na CP telegazeta chodzi kipsko lub wcale jej nie ma, w moim przypadku jestem posiadaczem tunera GLOBO i na 73 kanały na Cyfrowym polsacie mam na 60 kanałach dostep do telegazeta z poziomu własnie w/w tunera wszak że w porównaniu z telegazeta w telewizorze a na tunerze ta pierwsza wypada znacznie lepiej, le sam fakt iz jest dostepna jest sukcesem a tak na marginesie to na co komu telegazeta jak wiekszośc tunerów posiada funkcje EPG pozwalająca sprawdzic co w danym casie leci na danym kanale jak równiez mozna za jej pomoca sprawdzić opis danego filmu lub innego programu który aktualnie jest wyswietlany.
  • Level 35  
    Na globo korzystasz z nielegalnego oprogramowania a temat dotyczy legalnych polsatowskich tunerów i ludzi którzy normalnie płacą abonament.Zanim coś znowu napiszesz to dobrze przeczytaj o co chodzi w temacie.
  • Level 22  
    A ja natomiast z tego co się orientuję to telegazeta to nie tylko przewodnik po programach...:)A poza tym w polsacie txt nie działa.