Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Młoto-wiertarka firmy roschell- opinie

pawlosssss 24 Lis 2008 20:34 17548 9
  • #1 24 Lis 2008 20:34
    pawlosssss
    Poziom 2  

Witam, szukałem trochę po internecie i nic ciekawego nia znalazłem na temat firmy ROSCHELL, co powiecie o ich wyrobach; młoto- wiertarki np. (młoto-wiertarka roschell 620w rwp0013) bo jakoś mi ta firma obco brzmi.
    Za wszelką pomoc z góry dziękuje.[/b]

0 9
  • #2 24 Lis 2008 23:24
    Romulus7874
    Poziom 27  

Marka raczej bazarowa.Chociaż cenowo nie najtańsza.Dość mocne.Dwóch znajomych ma je już 2 lata i bez zarzutu. Lepsze w każdym razie od einhella.

0
  • #3 07 Paź 2009 22:38
    xoxide
    Poziom 2  

Marka może i bazarowa, ale za to bardzo wytrzymała. Nie ma co porównywać do Einhella bo to zupełnie inna marka. Może i jest to tzw "chińszczyzna" ale za to jako ciekawostkę dodam że bez problemu można dopasować części od BOSCHA (od włącznika po przez łożyska na wirniku kończąc). Wiem bo to sprawdziłem, tak więc problem z naprawą po gwarancji nie ma. Pozdrawiam

0
  • #4 07 Paź 2009 23:00
    sq9jjh
    Specjalista elektryk

xoxide napisał:
    Marka może i bazarowa, ale za to bardzo wytrzymała. Nie ma co porównywać do Einhella bo to zupełnie inna marka. Może i jest to tzw "chińszczyzna" ale za to jako ciekawostkę dodam że bez problemu można dopasować części od BOSCHA (od włącznika po przez łożyska na wirniku kończąc). Wiem bo to sprawdziłem, tak więc problem z naprawą po gwarancji nie ma. Pozdrawiam

Witam. Kol xoxide ma rację. Kiedyś w sklepie firmowym Boscha sprzedawca pokazał mi dwie identyczne wiertarki, jedna z Boscha, druga Roschell i zapewnił, że to jest to samo bo rozbierali je i części są identyczne. Kupiłem Roschella i służy do dzisiaj. Polecam.

0
  • #5 08 Paź 2009 21:09
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika

sq9jjh napisał:
    xoxide napisał:

Witam. Kol xoxide ma rację. Kiedyś w sklepie firmowym Boscha sprzedawca pokazał mi dwie identyczne wiertarki, jedna z Boscha, druga Roschell i zapewnił, że to jest to samo bo rozbierali je i części są identyczne. Kupiłem Roschella i służy do dzisiaj. Polecam.

To jest podróba Boscha, części pasują ale jakościowo to nie to samo co Bosch (chodzi o jakość części).Często pada łożysko igiełkowe w obudowie przekładni (przeważnie do wymiany razem z nią)

0
  • #6 08 Paź 2009 21:50
    sq9jjh
    Specjalista elektryk

Coś za coś. A Bosch made in P.R.C. to oryginał, czy podróba?

0
  • #7 09 Paź 2009 21:38
    Topolski Mirosław

sq9jjh napisał:

Podaj nr.katalogowy i Ci podam 0 6.......

0
  • #8 09 Paź 2009 21:56
    sq9jjh
    Specjalista elektryk

Nr katalogowy Boscha czy Roschella, bo wiesz, ja nie kumaty jestem.

2
  • #9 14 Paź 2009 23:22
    Topolski Mirosław

sq9jjh napisał:

Przecież wyrażnie napisałeś a może tu jest Roschell ?

0
  • #10 05 Lut 2010 05:58
    Kazek72
    Poziom 11  

Z tymi elektronarzędziami podróbkami na jarmarkach, bazarkach, to jest tak, że mają te same numery seryjne, i wiadomo gdzie wyprodukowane. ale kupują ludzie bo tanio. Ech...szkoda słów.
    Przecież nie jest trudno w Google wpisać adres www....,...., i już wiemy czy istnieje taka firma, czy tylko ktoś sprzedaje lokalnie takie badziewie.

0