Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

honda civic 93 1.3 16v dziwne obroty

peter82 26 Maj 2009 20:26 92845 401
    imtheone86
    Poziom 14  
    zaplon przyspieszasz w kierunku przeciwnym do obrotow silnika, czyli w hani, gora aparatu w strone kabiny kierowcy, luzujesz trzy sroby na aparacie, oczywiscie wczesnie znaczysz polozenie aparatu, w razie jak by trzeba bylo wrocic, krecisz aparatem w kierunku ktorym ci potrzeba, nie wiecej niz jeden milimetr jednorazowo.

co do indiglo, jechalem kiedys samochodem z takimi tarczami w dluzsza trase w nocy i to byl dramat, po mimo regulacji natezenia swiatla byly nie do zniesienia, mecza wzrok i odwracaja uwage, zaslonilem je i juz nic nie widzialem, osobiscie odradzam, chyba ze ktos jezdzi tylko w dzien, bo wygladaja naprawde ladnie

Dodano po 5 [minuty]:

peter82 mozesz jeszcze podswietlic suwaki i poleczke przed lewarkiem. moge ci dodrzucic zdjecia jak to wyglada.
    wiecie co jest naj wiekszym nie wypalem w naszych haniach? popielniczka, nadaje sie do trzymania srobek ktore zostaly z rozkrecania czegos, zawsze mi cos zostaje ;)
  • Texa PolandTexa Poland
    P_Zebzda
    Poziom 12  
    imtheone86 Ktore sruby? mozesz foto zrobić abym wiedział na 100%? ;) Dzieki z góry ;)

Peter82 jak rozebrałeś obudowę aby dostać sie do podswietlenia? Mniej wiecej opisz bo ja próbowałem ale balem sie ze połamie ;)
  • Texa PolandTexa Poland
    peter82
    Poziom 14  
    Witam wszystkich.Więc tak kolego P_Zebzda właśnie wszystko robiłem tak jak napisane jest w fotoporadniku.A teraz to zajme się tym co kolega imtheone86 pisał a może jeszcze zrobie podświetlenie schowka no pokombinuje dziś, została mi się jedna dioda to zrobie mam dzień wolnego wieczorem pokaże efekt.Pozdrawiam.
    P_Zebzda
    Poziom 12  
    imtheone86 Dzieki wielkie :)

Czekam jeszcze na dalsze fotki spoko nie musisz sie spieszyc. Pozdro ;)
    imtheone86
    Poziom 14  
    peter82 za nie dlugo zarowki w domu tez wymienisz na niebieskie ;D jeszcze xsenony z odcieniem niebieskiego i podswietlenie tablicy i wtedy zostanie mozliwe tylko podwozie, jak juz cis to neonow nie proponuje, sa drogie i latwo je zniszczyc, proponuje za to panele diodowe, sa chermetyczne. zamowilem sobie dokladke do zdezaka przedniego to foto
    imtheone86
    Poziom 14  
    czerwonymi kreskami sa zaznaczone sruby trzymajace aparat, w niebieskim kolku jest zaznaczone pierwotne polozenie aparatu, mozesz zrobic to markerem, albo zarysowacz czyms. luzujesz te sruby kluczem 12, tylko troche i obracach aparatem, tylko delikatne ruchy, gora 1 mm
    P_Zebzda
    Poziom 12  
    O o o ;) dzieki kolego za zdjęcia :) W weekend będe sie bawił z tym. Dzieki jeszcze raz ;)
    peter82
    Poziom 14  
    Witam wszystkich.Kolego imtheone86 he he no aż tak to chyba się nie rozpędze teraz tylko zostanie mi wymiana podswietlenia w wyłącznikach od świateł przeciwmgielnych i podgrzewania tylnej szyby i to wszystko a potem to nie wiem coś wymyśle.Pozdrawiam wszystkich.
    odziu21
    Poziom 1  
    Witam.
    Potrzebuje schemat zeby podlaczyc te wszystkie wezyki od podcisnienia... wymienialem silnik i niestety cos zle podlaczylem obroty sa za wysokie silnik nie pracuje rowno itp bede bardzo wdzieczny
    Krzysi0
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Kończymy ten tasiemcowy tematy w którym już dawno rozmowa zeszła za daleko od pierwotnego tematu.