Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szczegóły techniczne piórka do tabletu graficznego.

r2d2004 24 Lis 2008 21:25 1185 0
  • #1 24 Lis 2008 21:25
    r2d2004
    Poziom 31  

Witam.

Konkretnie chodzi o tablet graficzny Trust TB 4200, ale będę wdzięczny za wszelkie szczegółowe info o konstrukcjach dowolnych tabletów i piórek do nich (opisy techniczne, schematy, może Ktoś dysponuje instrukcją serwisową). Mile widziane linki do konkretnych danych. Na elektrodzie nic nie ma na ten temat, tylko kilka mało istotnych pytań dotyczących tabletów graficznych - całkowity brak danych technicznych (nie wspominając o schematach). W internecie podobnie (czyżby jakiś zakaz publikowania dokumentacji do tabletów??). Spędziłem na poszukiwaniach trochę czasu (polski, angielski) i poza ogólnikami (idea działania) nie znalazłem nic godnego uwagi (żadnych szczegółów konstrukcyjnych). Nie pożałuję punkcików jak Ktoś przedstawi interesujące materiały na ten temat.

Pozdrawiam
    PS Wiem, że w tej chwili wiodące firmy produkujące tablety (np. WACOM PENTAGRAM) toczą walkę o dominację na rynku, stąd być może trudności ze zdobyciem takich szczegółowych danych (dokumentacji serwisowych), ale mam również świadomość, że w takim "śmietniku" ;-) , jakim jest internet, da się znaleźć wszystko, jak się dobrze poszuka. Tylko czasu na to trzeba, a u mnie z tym jak zawsze nie najlepiej!

0 0