Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz do 600 zł. Ale jaki ?

freezoneQ 24 Lis 2008 21:36 843 4
  • #1 24 Lis 2008 21:36
    freezoneQ
    Poziom 9  

Witam.

Jestem w kropce ponieważ muszę do końca tygodnia znaleźć wzmacniacz za maksymalnie 600 zł który chciałbym żeby miał 2x150W RMS minimum. Przejrzałem allegro i jak tak patrze na temat o wzmacniaczu Hollywood na forum elektrody to mi się płakać chce, choć miałem już go zamawiać (nieświadom tego co czeka na mnie w środku). Więc proszę was o poradę - czy znajdę coś sensownego w tych pieniądzach ? Czasu jest niewiele, jeszcze odwiedzę komisy w Lublinie ale to jest loteria bo nie wiadomo na co trafie, w każdym razie z prośbą zwracam się do Was i jeżeli ktoś jest w stanie mi doradzić (o ile za takie pieniądze można coś dostać) to bardzo proszę o wypowiedzenie się w temacie.

Pozdrawiam.

0 4
  • #4 24 Lis 2008 22:52
    auroxik
    Poziom 26  

W tej cenie jesli nowe to tylko ten T.amp TA600

0
  • #5 25 Lis 2008 15:41
    freezoneQ
    Poziom 9  

Bardzo dziękuję za wszystkie odp. Wzmacniacz nie musi być nowy, byle by był bezpieczny i podawał wymaganą moc - niczego więcej nie trzeba, po za tym suma (600zł) jest niewielka więc wiadomo że cudów za to nie będzie. Czekam na więcej odpowiedzi i propozycji, jeżeli do piątku nie znajdę nic bardziej sensownego w komisach w Lublinie to dołożę do TA600.

@EDIT:

Skończyło się fatalnie, kolumny grają na chińskim chłamie - a mianowicie Hollywood Impact 480 który nie wykorzystuje ich w 100% na pełnej mocy, w dodatku jakość dźwięku jest fatalna. Kiedy gra cicho - basu nie ma praktycznie wcale. Na max wysokie tony aż kują w uszy. Dzięki za dobre rady.

Ps. Teraz szukam czegoś do krajowych Zeusów ale to w nowym temacie.

Pozdrawiam.

0