Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C3 - złącze diagnostyczne i soft

Paweł Frąckowiak 25 Nov 2008 22:15 5863 4
    Paweł Frąckowiak
    Level 11  
    Witam serdecznie!!!

Ostatnimi czasy życie zmusiło mnie do samodzielnego złożenia interfejsu diagnostycznego do mojego VW Golfa 3 według schematu: http://slacklist.olek.waw.pl/smietnik/OBD2/ , stało się tak dlatego, że elektronik skasował mnie na 200zł, a jego rady i "naprawy" na nic się nie zdawały... Po udanej diagnozie mojego auta pomysł z własnoręcznym budowaniem systemów diagnostycznych spodobał się znajomemu który ma Citroena C3 z błędami na komputerze. Poprosił mnie żebym złożył coś podobnego dla niego.
    Chciałbym pomóc koledze więc prosiłbym o informacje czy istnieją, lub czy może ktoś ma schematy takich urządzeń wraz z informacją jakie potrzeba do nich oprogramowaniem diagnostyczne.

Bardzo proszę o podzielenie się schematami jeśli takowe macie!!!:-)
    cardiag
    Level 30  
    schematów dużo, nawet w dziale download.
    Powinno chodzić na eobd.
    Sam silnik. Reszta - zapomnij.
    Paweł Frąckowiak
    Level 11  
    Dzięki za info, jeśli możesz to napisz dlaczego o wszystkim poza silnikiem mam zapomnieć?
    autoas
    Level 42  
    Paweł Frąckowiak wrote:
    Dzięki za info, jeśli możesz to napisz dlaczego o wszystkim poza silnikiem mam zapomnieć?

Chłopie ciśniesz na temat drażliwy, poczytaj fachowe publikacje na temat diagnostyki, Citroen to nie VW, a i do nowych VW też nie użyjesz starego interfejsu, a jak naprawdę ci sie uda coś zmajstrować to będziemy od ciebie kupować
    yaaro
    Level 33  
    Zapomnij o temacie sam nic nie zrobisz szkoda czasu, a eobd to głupoty tam odczytasz. Do testerów za grube tysiące są dodatkowe wtyczki do aut tego typu.
    Pozdrawiam