Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw do lanosa sedan do 800zl - jaki kupić?

26 Lis 2008 15:06 1019 9
  • Poziom 10  
    witam
    interesuj mnie zestaw do lanosa sedan-narazie sama fabryka jest
    jestem poczatkujacy w tych sprawach a od swojego audio oczekuje zeby było czysto, basu"w sam raz"...i nie koniecznie glosno:P...dodam ze glownie muzyka bedzie z mp3 pod pendrive badz z płytek(rock czasem pop)
    na oku mam mniej wiecej cos takiego:

radio -
    clario 288usb
    badz jvc 351

glosniki przód:
    helix blue
    lub PB s-6C

jak juz wspominałem poczatkujacym ,,,do tej pory mialem kaseciaka...takze prosze o wyrozumialosc.

i tu chciałem zakonczyc....ale pokreciłem sie po roznych forach i raczej bez wzmaka sie nie obejdzie?
    dlatego czy opłaca sie kupic jakies "super tanie "uzywki kupowac...bo naprawde nie chce byc slyszany z 3 km....tylko to musi jakos fajnie i przyjemnie grac...

jak juz cos to jakie tanie wzmaki byscie polecili zeby nie zepsuły jakości dzwieku calego zestawu.
    aha zmiana kabli i wygłuszenie na wiosne...
  • Poziom 12  
    określ co chcesz bo jak wzmaka i dobre głośńiki na przód to polecam poszukać używki: wzmaka axtona, cruncha np x4150 , co do przodu może Signata zestaw?
  • Poziom 10  
    narazie chciałbym zeby poszlo bez wzmaka ..w miare dobrze a jak budzet mi sie poprawi to moze bym sie zastanowił nad jakims tanim uzywanym wzmakiem...ale jak mowie raczej bez wzmaka
    p.s. Signat?pierwsze słysze lepiej zagraja niz te 2 zestawy wyzej wymienione?i jeszce widzę ze troche drozsze;/
  • Poziom 12  
    dużo lepiej.
    Poszukaj po aledrogo po ok 350-380zł
  • Poziom 21  
    Na Twoim miejscu wrzuciłbym RAINBOW SLX 265 i nie będziesz musiał już nic grzebać jak kiedyś dokupisz wzmacniacz. Najlepsze głośniki w klasie budżetowej.
  • Moderator CarAudio
    SLX nie ma pełnej zwrotnicy(tylko cięcie tweetera) , a dopiero SLX Delux ma pełną zwrotkę .
    Kupując AIV Green Power SLX165 Delux (numer 489359863) masz SLX Delux ale w cenie zwykłego SLXa .

PS: czy one są najlepsze do 400zł ? Nie ferowałbym takich wyroków ... grają dość "jasno", a nie każdy lubi taki przekaz .
  • Poziom 10  
    Panowie dziękuję za zainteresowanie...może zle sie wyrazilem,,,i nie sledzilem przez kilka godzin tematu..i troszkę sie zapedziliscie:P
    ale ja chciałem 800 zl przeznaczyc na:radio, głosniki...i jakis tani uzywany wzmak;/
    a wy mi polecacie same glosniki za 400;/
  • Poziom 12  
    no to ja koledze polacam dozbierąc i kupić coś konkretnego za 800zł możesz kupic radio używke dobra plus głośńiki albo inna kombinacja..
  • Poziom 10  
    a co ten clarion bedzie zly?
    dusza dobre glosniki 400, radio 400...i wzmak tez 400...
    tez byłbym mądry i nie mialbym takiego problemu;/
    to do 800 zł juz nic dobrze nie zagra?