Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 28WF45eg (icc20), brak regulacji fonii, pamięć?

26 Lis 2008 17:47 1110 6
  • Poziom 10  
    Witam
    Szukam porady.Prócz znanej usterki dlugiego załaczania,doszła mi usterka brak regulacji fonii.Pokazuje się żółty pasek fonii ale nie można tv
    pogłosnić,czasami udaje się ale zaraz idzie na min. i cisza.Probowałem coś zrobić w trybie serwisowym - ustawiałem parametry defultowe nic nie dało.Po tym nie mogę właczyć tv z pilota .Załacza się tylko w trybie serw. -v,-p przez 8sek. potem pilot działa ,wybieram menu ,kanały strojenie,,....Czy padła pamięć...........

Proszę poprawić tytuł tematu na zgodny z pkt.11 Regulaminu Forum.[RR]
  • Poziom 28  
    Witam, jeśli sam się zcisza to problem może być w klawiaturze lokalnej , najczęście jest to mikroprzełącznik ewentualnie do odpięcia jest taśma łącząca płytę główną z panelem sterującym.
  • Poziom 10  
    Raczej odpada klawiatura.Prawie jej nie używałem przez 6lat tv.Sprawidzilem teraz +v zmieniają się kanały??a -v nic,+p kanały,
    -p nic ??
  • Poziom 21  
    Witam.
    Trzeba odpiąć klawisze.Jesli nie to - masz proca padnietego.
    Krzysiek
  • Poziom 28  
    Najprostrzy sposób to wylutować mikroprzełącznik -V i powinno pomóc , to częsta awaria , aby tylko takie usterki były w Thomsonach.
  • Poziom 10  
    Jak odepne kable od klawiatury lokalnej to się nie włączy.Nie mam schematu ale wtedy nie zapala się dioda led .Może jest kontrolowana??
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Chassis ICC20. Jest trochę postów. I jeszcze raz proszę poprawić tytuł postu.