Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomoc przy wyborze Radia do Mercedesa 115

kylx 27 Nov 2008 14:48 1048 4
    kylx
    Level 2  
    Witam

Mam taki dosc moze nie typowy problem poniewaz poszukuje radia
    do Mercedesa 115 (trapez) i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze chcialbym zeby to radio bylo w starym stylu a pomimo tego posiadalo cd i dosc duza moc wyjsciowa. Moj trapez przeszedl delikatny tuning car audio po jednym glosniku w kazdych drzwiach , w polce 2x oraz syczki.
    W bagazniku zostala zamontowana delikatna tuba z wzmacniaczem. Calosc marki JBL
    I zwracam sie teraz do was czy moze ktos moglby podac model radia z dosc nowoczesnym "wypasem" i starodawnym stylu pasujacym do Mercedesa. Jestem otwarty na wszelkie propozycje markowe Sony , Pioneer itd. Pozdrawiam Bartek :D
    powalla
    Moderator of CarAudio
    W sumie nie piszesz nic o kasie, więc polecam Becker Mexico Retro 7948 .

PS: jakie masz te JBLe ?
    VVisnia
    Level 23  
    zgadzam się z Powalla - do klimatu merca klasyka - tylko becker. Gra to bardzo przyjemnie i co najważniejsze - komponuje się jakoś wizualnie. Poza tym marka nie jest mocno rozchwytywana przez złodziei, więc nie będzie budzić zbyt wielkiego zainteresowania.

Ciekawie może się też komponować nakamichi - styl też nie jest za bardzo wyszukany.
    kylx
    Level 2  
    W przednich drzwiach JBL GTO 6507SC w tylnich JBL POWER 6560C i z tymi w zestawie byly tweetery ktore sa w przednich slupkach , w polce z tylu JBL DECADE T 595L i do tego jest Tuba 300W i wzmacniacz zasilajacy to wszystko ale ich nazw nie mam podane. Calosc musze powiedziec gra idealnie ale mam problem wlasnie z radiem ;/
    Ten jest idealny Becker Mexico Retro 7948 tylko jedyny problem to cena ;/ o ktorej nie wspomnialem wczesniej.. Moglibyscie cos zaproponowac za polowe ceny Beckera z dobrym wypasem i retro wygladem ? Moge przeznaczyc na to okolo 2tys zl.
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    jeżeli ma grać to np. coś z takiego :

BECKER AVUS CD lub TRAFFIC PRO ( używałem takiego )

zalecam odsłuchy przed zakupem świetnie gra ale......

niewszystkim się podoba

lub takie : Nakamichi sporo modeli np. CD45z lub CD400

( tez specyficznie gra )

lub jakaś 7906 choć za tą kwotę można kupić 7909 :D

szkoda że reszta aż tak odstaje :(