Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Livebox + TV satelitarna

27 Lis 2008 17:45 7922 4
  • Poziom 15  
    Witam
    Jestem totalnie zielony w sprawach telewizji satelitarnej proszę o wyrozumiałość (zostałem uszczęśliwiony na siłę)

1. Jak zmierzyć sygnał z konwertera po zmontowaniu anteny czy multimetr, a może jakieś domowe patenty (miernika specjalistycznego nie mam ):cry:

2. Instalując Livebox'a jego oprogramowanie za każdym razem trzeba odinstalować sposób połączenia? czy można wszystkie wykorzystywać.
    Zainstalowałem Wi-Fi i działa ale komp się wiesza od razu po załączeniu. Pomyślałem - podłącze USB ale nie działa czy WI-FI trza odinstalować i ponownie zainstalować tylko USB?

3. Podłącze ten biały piękny tuner do anteny co dalej jak to się stroi automatycznie? zero info w dokumentacji jaką dają
  • Poziom 23  
    http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obsluga_klienta/pomoc_tech/livebox/
    tam jest wszystko opisane.........
    Nie napisałeś czy posiadasz jeden komputer czy dwa.....wtedy się inaczej instaluje....
    jak instalujesz przez WI-FI a potem chcesz przez ethernet to musisz poprzednią wersję odinstalować......taka jest reguła a tel.sat. podłączasz przez kabel sieciowy.....tam jest odrębne gniazdo.....powodzenia!
  • Poziom 15  
    Dzięki
    Jeśli dwa kompy to:
    pierwszy instaluje na USB - ethernet
    drugi instaluje jako (instalacja dodatkowych komputerów) przez WI-FI czy tak?
    Jeśli można to jeszcze mam pytanko czy tak się da
    W jednym pokoju TV + LB + WI-FI do kompa syna
    w drugim pokoju pozostaje na starym modemie Sagem F@st 800 i mój komp
  • Poziom 1  
    na dwa kompy to najlepiej tak
    syn tv + lb + wifi
    drugi pokój kop przez lan nie potrzebny jest drugi modem
  • Poziom 23  
    U syna w pokoju zamontuj TV+Ethernet+LB.......a u siebie zrób bezprzewodowo Wi-Fi......i będzie dobrze.....powodzenia!