Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 4 tdi 90 PS ALH problem z odpaleniem

27 Lis 2008 20:56 4816 9
  • Poziom 13  
    Witam mam problem z odpaleniem golfa 4 jak w opisie.mianowicie po zmianie filtra paliwa odpalił bez problemu i za chwilkę zgasł ,i teraz już nie mogę go odpalić.Na świece żarowe nie przychodzi napięcie. Proszę o pomoc
  • Poziom 14  
    cieplo to nie przychodzi prąd, po protu żle wymieniłeś zapowietrzył się i tyle.
  • Poziom 13  
    Witam teraz już wiem że miałem go zalać paliwem . dodam jeszcze że dosyć długo kręciłem i rozładowałem akumulator czy to może coś zablokować?
  • Poziom 14  
    nic nie zablokuje ,paliwo najlepiej zassać po włożeniu filtra
  • Poziom 13  
    ale teraz już paliwo jest i dalej nie pali . jest tam jakiś przekażnik czy bezpiecznik tak jak był w golfach 3 tdi czy to już całkiem oś innego
  • Poziom 14  
    zobacz czy napięcie Na zawoku na pompie się pojawia ,no i PW.
  • Poziom 13  
    napięcie jest na zaworku i też go słychać że działa ok(a co to znaczy PW)
  • Poziom 35  
    Dwukrotnie popełniłem ten sam błąd tj. po włożeniu nowego wkładu nie napełniłem paliwem filtra paliwa (gdyż nie miałem około 0,5 l paliwa np. w butelce) i był problem z odpaleniem silnika (będąc z dala od domu,bez możliwości skorzystania z pomocy) ale po kilkukrotnym uruchamianiu zawsze zapalał silnik mimo, iż "krztusił" się podczas uruchamiania. Nie powinno się postępowac w ten sposób, gdyż grozi to zatarciem pompy bądź wtrysków. Myślę, że masz zapowietrzony układ paliwowy: pompę lub wtryski.
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze swoim TDI ALH GOLF 4 ciężko zapala , trzepie silnikiem na wolnych obrotach, przy dojeżdzaniu do skrzyżowania,po przestawieniu na skrzynie automat- szarpie na 1,2 biegu.Podłączałem VAG-A,przestawiałem dawki paliwa,przestawiałem nastawnik , nic nie pomagało .Proszę o konkretną pomoc-prubowałe wszystkiego.
  • Poziom 20  
    :-)))
    Konkretna odpowiedz???:-)
    Kurcze trzepie silnikiem???
    Ew trzęsie!!Trzepać to sobie można....nie powiem,a raczej nie napiszę!
    Nikt nie jest jasnowidzem ani świętym co masz w aucie nie Hallo po tej wypowiedzi!!!
    Trzeba przeprowadzić jakąś normalną diagnostykę w wyspecjalizowanym warsztacie!
    Nie gdzie na murze widnieje napis:DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA.Odczyt kasowanie błędów....!!!
    Tutaj potrzeba trochę wiedzy!A nie dotacji z Unii!!!!!
    Pozatym nie rozumiem...jak można przestawić na skrzynię automatyczną!?
    Masz dwie skrzynie biegów???
    Ps: Pruba pisze się przez O z kreską!Tzn:tak: Ó!:-)