Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS2 Problem. Nie czyta płyt...

PawcioO93 27 Lis 2008 21:53 2081 4
  • #1 27 Lis 2008 21:53
    PawcioO93
    Poziom 1  

Witam!

Kupiłem ostatnio Playstation 2 SCPH-50004 PAL. Dotarła ona do mnie wczoraj. Po jakiejś godzinie po wyjęciu jej z pudełka postanowiłem ją odpalić. Po włączeniu zaczęła buczeć. Mimo to włożyłem płytke, a konsola warczała nadal. Gra się odpaliła, jednak jeszcze w menu sie zawiesiła, tzn. był dźwięk, było tło menu. Zrestartowałem playa. Odpaliłem jeszcze raz i bach dalej buczy i nie czyta zadnych płyt. Schowałem ją do pudełka i chciałem odpalić dzisiaj. Znowu to samo. Nie schowałem jej do pudełka stała 4 godz na półce, ale po tych 4 godzinach też buczy.

Nie wiem co to może być. Na playstation się w ogóle nie znam. I zanim ją oddam do serwisu chciałbym wiedzieć czy to coś poważniejszego i czy mogłbym to sam w jakiś prosty sposób naprawić. Konsolę muszę naprawić raczej na pewno bo sprzedawaca powiedział, że zwroci polowe kosztów naprawy i nie chce zwrotu.

Czy możecie mi jakoś pomóc? Z góry dzięki i pozdrawiam! ;)

0 4
  • #2 01 Gru 2008 11:58
    dzimi
    Moderator

Skoro kupiłeś ją to prawdopodobnie masz chyba gwarancję - warto z niej skorzystać.

0
  • #3 01 Gru 2008 13:15
    gugul1978
    Poziom 18  

ten model juz dawno wyszedł to raczej nowych na gwarancji takich nie ma zobacz czy nie ślizga ci się laser na przesuwnicy

0
  • #4 05 Gru 2008 18:41
    cash180
    Poziom 17  

Witam jak kolega nademna napisał gugul1978 sprawdz czy sie nie slizga ewentualnie Clips troche nagnij zeby miał lepszy docisk na posuwnicy

PS2 Problem. Nie czyta płyt...

Pozdrawiam... :)

0
  • #5 07 Gru 2008 19:36
    prowo18
    Poziom 9  

cash180 racja miałem ten sam problem w tym samym modelu

0
  Szukaj w 5mln produktów