Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Końcówka mocy używana do 1000zł, pomoc.

DjDual 27 Nov 2008 22:04 2805 12
    DjDual
    Level 15  
    Witam
    Mam zamiar zakupić końcówkę mocy (używaną) do 1000zł, ów sprzęt ma pracować pod kolumnami LDM 250rms 8ohm. Myślałem o ADS 800, jednak pokusiło mnie poszukać jakiejś alternatywy, może coś kilka złoty tańszego, albo w tej samej cenie.
    W przypadku ADS płaci się za markę, a konkurencja czasem zaskakuje. :-) A może jakiś powermixer? Poważnie zastanawiałem się nad powermixerem. Czekam na propozycje i na porady.
    Sprzęt wykorzystywany będzie przez mobilnego dj'a, na weselach i 8nastkach.
    Pozdrawiam
    xdadrian17xd
    Level 11  
    Ja bym do tych kolumn w twoim przypadku kupił końcówkę mocy Hand Box lecz można poszukać power miksera czemu nie...:D tylko power mikser ma być używany czy nowy?
    DjDual
    Level 15  
    Oczywiście używany.

Dodano po 19 [sekundy]:

Proszę jakieś konkretne modele :-)
    Pozdrawiam
    xdadrian17xd
    Level 11  
    Hand Box ATX-800
    wystarczy do napędzenia ty kolumn :D
    DjDual
    Level 15  
    Nie lepiej kupić coś używanego, lepszego, za 1k?
    Dani66
    Level 30  
    Myślę, że Hand Box ATX 1000. No chyba, ze chcesz powermixer to Hand Box AMX-410E.
    I powinno grać :)
    DjDual
    Level 15  
    Proponowano mi Hand Boxa ATX 1000zł, jak w ogole ma się ten sprzęt z upływem lat? Chińszczyzna? Ile jest to warte?
    xdadrian17xd
    Level 11  
    żadna Chińszczyzna tylko konkretny sprzęt praktycznie bezawaryjny:D jeżeli będziesz go używał z głową to pohula ci przez długi czas. Pozdrawiam
    DjDual
    Level 15  
    Witam ponawiam temat. Cały czas jestem przed zakupem końcówki mocy, mój budżet to max 1000zł. ADS-a ciężko znaleźć w tej cenie, dlatego szukam dobrej, taniej i używanej alternatywy. Trochę wysypało się końcówek na alledrogo, może Elmuz?,crown?, a może jednak handbox, a może coś innego?
    Czekam na radę bardziej doświadczonych, którzy korzystali z danego sprzętu. Rady mało doświadczonych zbędne są. Chętnie prosiłbym o linki.
    LDM-y zakupiem c-151, po męczących poszukiwaniach. Jednak w jednej kolumnie głośnik wysokotonowy krzyczy, jak rodem z altusa. Co to może być?
    JMZ
    Level 19  
    Nie widze problemu mając 1000 PLN na koncówke do dwóch paczek 250W / 8 omów.
    Podam 'na dziendobry' dwa przykłady w miare dobrych końcówek, które moge polecic:
    1. Fidek FPA10A - około 900-1000PLN - 2x440W/8 omach - musiałbyś uwazac na te głośniki, bo byłaby to koncówka z duzym zapasem mocy.
    2. DAP P-900 lub DAP P-1200 - uzywane idze kupic w tej cenie, nawet widziałem P-1600 w tym przedziale - najmniejszy z nich i tak ma 2x300W przy 8 omach, wiec i tak z zapasem. Uzywana P-900 to wydatek 650-800 zł.
    DjDual
    Level 15  
    A co myślicie o hand box atx 1000 w cenie 800zł? Strasznie mało info jest na temat tego końca.