Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy GF 8600 GTS znika obraz przy konfiguracji na tv

27 Lis 2008 22:44 864 3
  • Poziom 2  
    Mam problem z kartą graficzną Galaxy GF 8600 GTS 256mb http://qoop.pl/Karty-graficzne/GALAXY-Geforce-8600gts-256mb-Ddr3-128bit-Tv-dvi-Pcie-coolermaster-Heatpipe-10ns-720-2000/ Problem pojawił sie znikąd :) mianowicie rano komp chodził jak trzeba, nic nowego nie instalowałem żadnych sterowników, nic!!! Wieczorem włączam i no kompie ciemno, noc :o Uruchamiam kompa w trybie awaryjnym. Przywracanie systemu z dnia poprzedniego nie pomaga, więc robię to co najmniej lubię, instalacja systemu na nowo. I w nowym XP-ku tez jest ok, do momentu kiedy dziecku chciałem bajkę włączyć na TV zaczołem konfig. jak wcześniej było, (kreator tv, kreator ekranu) i podczas zatwierdzania tych ustawień obraz całkowicie znika z monitora a na TV nic sie nie pojawia. Nawet po 15 sekundach nie wraca. Ratuje jedynie awaryjny i znowu "przywrucenie do ostatnio działających ustawień" i jest ok ale w TV nadal ciemno. Włączam klon i taka sama odpowiedz. Wszystko znika i tryb awaryjny. Połączone mam z kompa s-video a TV euro. Tak działało i było ok. Pamiętam że jak pierwszy raz podłączałem to obraz miałem od razu po podłączeniu kabli tyle że czarno biały, ale z tym sobie szybko poradziłem a teraz nic! Ciemność! Dałem do serwisu a oni że jest ok lecz TV to nie mają w servisie i s-video nie maja jak sprawdzić. Proszę pomóżcie nie wiem już jakich ustawień szukać a może to problem natury technicznej
  • Poziom 12  
    Jest to problem sterowników nVidia, które niestety nie zostały odpowiednio napisane do obsługi TV... ;/ Najlepiej postaraj się poustawiać szybkość odświeżania i rozdzielczość dla TV mniejszą ale uważaj ponieważ zmieniając ustawienia dla TV mogą Ci się również zmieniać dla monitora... niestety nVidia rlz.
  • Poziom 2  
    Niestety próbowałem to dużo wcześniej i to na pewno nie jest przyczyna w/w problemu
  • Poziom 2  
    Mam wrażenie że jakoś nikt nie chce mi pomóc. Czy naprawdę tak jest? Wyprowadźcie mnie błędu.