Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Thomsom29DC850 - blokada rodzicielska - brak hasła

28 Lis 2008 09:38 1404 9
  • Poziom 2  
    Zablokowałam TV poprzez blokadę rodzicielską. Niestety przy próbie odkodowania okazało się, że wpisane hasło nie działa.
    Może jest jakieś hasło odblokowujące z poziomu serwisu?
    Jeśli nie, to gdzie się zwrócić o pomoc ?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Nie widzę takowego modelu Thomsona w moim zestawieniu. Może kolega jest w stanie podać model chassis ? ( często w thomsonach jest podawany z tyłu na nalepce ).
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Chassis to ITC222. Poszukaj coś o tym. Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Spróbuj poprzez wprowadzenie odbiornika w tryb standby pilotem, a następnie chwilkę należy odczekać i wcisnąć jednocześnie dwa przyciski na klawiaturze lokalnej PR- oraz VOL- przytrzymać należy oba przyciski około 8 sek. Następnie wyłącz TV.
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc, próbowałam, niestety bez powodzenia. Znalazłam model 509R/ITC 222 EN. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Wszedłeś w ServiceMode jak radził kol. DiZMar. Czy pokazała się jakaś plansza?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    ada8 napisał:
    ...Znalazłam model 509R/ITC 222 EN...

Dotyczy również twojego TV.
  • Poziom 2  
    "Spróbuj poprzez wprowadzenie odbiornika w tryb standby pilotem-(czyli poprostu wyłączyłam go przyciskiem power na pilocie. TV był włączony na jeden z zablokowanych programów - może tu powinnam najpierw wejść w jakiś specjalny tryb?), a następnie chwilkę należy odczekać i wcisnąć jednocześnie dwa przyciski na klawiaturze lokalnej PR- oraz VOL- przytrzymać należy oba przyciski około 8 sek. Następnie wyłącz TV."-(przyciskiem na TV)- to jedyne rzeczy jakie mogłam źle zrozumieć.
    "Wszedłeś w ServiceMode jak radził kol. DiZMar. Czy pokazała się jakaś plansza? "- nie, nie weszłam, tylko co źle zrobiłam?
    Żadna plansza się nie pokazała.Po włączeniu TV, na ekranie znów jest prośba o podanie hasła.
    Pozdrawiam i przepraszam za moje gamoniostwo
  • Poziom 2  
    VICTORIA!!!. Wreszcie doczytałam, wielkie dzięki!!!
    Pozdrawiam