Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer DEH 50UB Jak zapisać stacje radiwe

swiety7 28 Lis 2008 11:55 3605 6
  • #1 28 Lis 2008 11:55
    swiety7
    Poziom 13  

Witam
    Zakupiłem właśnie takie radyjko i mam problem taki jak w temacie. Nie wiem jak zapisać stacje radiowe. Po podłączeniu radia udało mi się ustawić i zapisać tylko jedną stacje ale nie wiem jak to zrobiłem. Próbowałem na różne sposoby i niestety mi sie nie udało. Jeżeli ktoś wie to porsze o pomoc.
    Szukałem też polskiej instrukcji obsługi w necie ale bezskutecznie. Jeżeli ktoś taka ma to byłbym wdzięczny jeżeli by mi udostępnił.

Poniżej link ze zdjęciem radia

pioneer DEH 50UB Jak zapisać stacje radiwe

0 6
  • #3 28 Lis 2008 22:23
    swiety7
    Poziom 13  

Nie mam pilota, w zestawie nie było

Dodano po 31 [minuty]:

Wiem już jak automatycznie wyszukać stacje radiowe, ale nadal nie wiem jak to zrobić ręcznie...

0
  • #4 29 Lis 2008 16:59
    milejow
    Poziom 42  

milejow napisał:
    Masz do niego pilota?

Czy to pytanie do czegoś prowadzi? Jeśli tak to proszę rozwinąć temat. [TW]

Tak,pytanie prowadzi do tego,ze najprosciej i najwygodniej zaprogramowac stacje pilotem.Radio nie posiada klawiszy numerycznych,za pomoca pilota bardzo szybko sie je programuje,wyszukana stacje zapamietuje sie przytrzymujac dluzej przycisk numeryczny na pilocie.Mialem kiedys model 6900ib,tez bez klawiszy numerycznych.Wyszukiwanie stacji rozpoczynasz przesuwajac i przytrzymujac w prawo joystick,wtedy tuner rozpoczyna szukanie stacj.Niestety nie pamietam jak sie wczytuje do pamieci wyszukane stacje,robilem to pilotem dolaczonym do kompletu

0
  • #5 30 Lis 2008 17:29
    swiety7
    Poziom 13  

Hmmm dalej nicnie wiem na ten temat jak zapisać wyszukane stacje...

0
  • #7 30 Lis 2008 19:11
    swiety7
    Poziom 13  

Dzięki kolego ale mam też mam instrukcje w wieli językach ale niestety nie w PL

0
  Szukaj w 5mln produktów