Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy polsat Samsung HD

giera2 29 Nov 2008 06:44 8108 14
    giera2
    Level 15  
    Witam! posiadam Dekoder cyfrowego Polsatu Samsung HD mam do niego nie aktywna kartę, chciałem wykupić jakiś pakiet ale powiedziano mi że nie ma takiej możliwości i że trzeba wziążć nowy dekoder+karta
    Dekoder był zakupiony na allegro, była karta i miesiąc abonamentu za free.

Jest jakaś możliwość aby ten dekoder nadal mógł mi służyć?

A jeśli faktycznie trzeba nowy dekoder to Co polecicie Polsat, N ,
  • Helpful post
    gregor22
    Level 23  
    Tak to prawda....z tym dekoderem już nic nie zrobisz, musisz kupić drugi razem z kartą.....
    zależy jaką ofertę programową preferujesz......ja polecałbym platformę N......no chyba że masz odmienne zdanie! Pozdrawiam.
    *pirat*
    Level 19  
    Witam wcale nie musisz wziąść nowego tunerka wystarczy że zadzwonisz na infolinie do polsatu i wszystkiego się dowiesz.Po m-cu oglądania za free musisz się zadeklarować jaki pakiet chcesz oglądać no i oczywiście podpisać umowę z cyfrowym polsatem.
    houruk
    Level 19  
    tyle ze w polsacie od nowego roku policza ci za kazdy kanał HD po 6 zeta wiec sie nie opłaca. polecam N jest wiecej do ogladania
    szotvir
    Level 11  
    Jakość programów HD na dekoderze polsatu pozostawiają wiele do życzenia... Jeżeli chodzi o wybór platformy cyfrowej, sugerowalbym w tym momencie Cyfrę bardzo korzystne warunki zawsze cyfra ma o tej porze roku! Drugą ważną sprawą jest to, że tylko cyfra pozwoli ci na oglądanie z jednego abonamentu więcej niż jeden telewizor.
    kruk
    Level 11  
    witam
    czy po skończeniu sie okresu 1 miesięcznego w CP istnieje możliwość oglądania niekodowanych kanałów FTP?
    (chodzi mi o dekodery ze sklepów)
    czy dekoder samsung 370 musi ciągle chodzić z kartą do oglądania niekodowanych FTA?
    pozdrawiam
    dzac4
    Conditionally unlocked
    giera2 co do tego dekodera HD tak możesz zadzwonić do bok tylko musisz wiedzieć na kogo była pierwsz umowa i wtedy można zrobić cesję umowy,drugi warjant to przedpłata tzn wpłacasz na konto(jeżeli posiadasz numer przypisany do tego dekodera)deklarowaną kwoę powiększoną chyba o 5zł.i też oglądasz bez podpisywania umowy.Co do wyboru platwormy to nie polecam N-ki mają zawiłe pakiety i już nie jeden znajomy mój nażeka.
    Kruk umowe w polsacie podpisujesz na minimum 13 m-cy i musisz płacić po rozwiązaniu umowy możesz oglądać FTA z kartą wśrodku ona jest przypisana do dekodera(modułu).
    kruk
    Level 11  
    dzac4 wrote:

Kruk umowe w polsacie podpisujesz na minimum 13 m-cy i musisz płacić po rozwiązaniu umowy możesz oglądać FTA z kartą wśrodku ona jest przypisana do dekodera(modułu).

mówiłem o wersji pre paid, kupuję w jakimś sklepie RTV (nie mowie o punktach polsatowskich) mam dekoder kartę - 1 mc free , a potem chce ogladać niekodowane np. z astry.

babka w BOK polsat mówiła mi ze zależy to od kwoty za jaką kupię w sklepie (że jeśli za 99 to blokują, jeśli powyżej to nieblokują) Tylko skąd wiedzieć o tym? czy pisze to na opakowaniu?
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Jest możliwość kupienia prepaid za 99zł ale w wersji z TV LCD natomiast sam dekoder jest za 299zł i wtym jest kilka m-cy do oglądania z tym że abonament jest liczony o powiększoną kwotę tzn. 37,90 +5zł.Czy w miarę jasno napisałem wrazie co to pytaj.Pozdrawiam
    polgalka
    Level 2  
    Zakupiłem dekoder cyfrowego Polsatu w 2006 roku w 2007 roku kończyła mi się umowa ale nie zerwałem po czym się dowiedziałem ( był to początek roku 2008 ) ze jak bym chciał zerwać umowę z cyfrowym Polsatem to muszę wysłać im pisemna rezygnacje i wypowiedzenie trwa 3 miesiące wiec przez 3 miesiące muszę płacić,
    teraz jest marzec a mi dekoder zdechł, świeci tylko słabo czerwone światło, dałem znajomemu elektronikowi a on stwierdził ze flesz w nim padł czyli system a żeby go zrobić to trzeba cała płytkę wylutowac i wstawić nowa, tez się dowiedziałem ze to się często dzieje po 30 miesiącach życia dekodera samsung dsb-s305g, koszt ok 100zł gdzie dekoder na allegro kosztuje 30-50zł ale na allegro nie mogę kupić dekodera gdyż karta jest przypisana do dekodera i na innym nie będzie chodziła. wiec morał z tego taki ze mam
    -dekoder do dupy bo jak świeci słabo czerwone światło i nie chce się włączyć jest system uszkodzony
    -jak bym chciał zerwać umowę to muszę płaci przez 3 miesiące abonament, chociaż ze mam uszkodzony dekoder i nic nie obejrze
    -najlepsze z tego jak bym chciał kupić dekoder to tylko w cyfrowym Polsacie i umowę na 13 miesięcy znowu, bo inny dekoder nie otworzy mojej karty...............................................................

Ostrzegam jak chcecie kupić cyfrowy Polsat to zastanów się 5 kroć żeby nie płacić zbednych pieniędzy i nerw
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Polgalka ni eopowiadaj bzdur!Jest dużo możliwości aby dalej kożystać z CP.Na allegro kupują dekodery polsatu nieśfiadomi(delikatnie mówiąc).
    A to że dekoder zdechł to nie koniec świata wszystko zdycha.
    Wypowiedzenie umowy w każdej platwormie trwa 3-m-ce po skończeniu pierwotnej umowy.
    Także nie musisz pisać tłustym drukiem!
    houruk
    Level 19  
    dzac4 nie w kazdej platformie jest 3 miesieczne wypowiedzenie,w N jest tylko miesiac. A polgalka ma rację dekodery polsatu sa cienkie jak rumuński barszcz a rozwiazanie z nimi umowy to juz koszmar jest
    gabin
    Level 10  
    A ja mam taki za 100zł z allegro.
    Właśnie go aktywowałem i zarejestrowałem.
    Napisałem do polsatu czy po zakończeniu tego miesiąca za free będę mógł opłacać familijny na czas nie określony.
    No i odpisali:

Szanowny Panie
    Wyjaśniam, że po okresie promocyjnym dekoder wraz z kartą umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych bez konieczności wnoszenia opłat. Jednocześnie będzie Pan mógł korzystać z płatnej oferty programowej w wybranych przez siebie miesięcznych okresach rozliczeniowych lub ich wielokrotności, po dokonaniu wpłaty abonamentowej (42,80 zł/mies Pakiet Familijny), przy czym za dzień przyjęcia oferty uznaje się dzień wpływu środków na rachunek Cyfrowego Polsatu."
    skarak_db
    Level 21  
    Houruk -tak masz rację bo na infolini CP obsługę klienta stanowią w 80 proc nastolatkowie dla kturych jest to bardziej zabawa niż praca-trwa bezustanna rekrutacja na Call center i dla tego występują problemy o których mówisz.A co do dekoderów to taka prawda-masowa produkcja,najniższe modele producentów,- (tzw czajniki) i cena końcowa 99zł.Nigdy bym tego gówna nie kupił
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Kol.skarak_db i inni każdy z operatorów na naszym rynku posiada lepszy lub gorszy CZAJNIK poprawiając go z czasem.
    Obsługa klienta jest na jednym poziomie u wszystkich(proszę czekać itd)i składa się z nastolatków.To normalne.
    A za 99zł polsat dekodera HD nie sprzedaje tylko wynajmuje.