Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Od 5 stycznia Cyfrowy Polsat tylko z nowych kart

kk99 29 Nov 2008 09:44 5292 7
  • Od 5 stycznia Cyfrowy Polsat tylko z nowych kart

Cyfrowy Polsat realizuje końcową fazę wdrażania nowego systemu kodowania Nagravision 3.
    Obecnie wszystkie kanały Premium są już nadawane wyłącznie w nowym systemie firmy NagraVision. 28 listopada wyłączono TVN-y ze starej Nagry 2.
    5 stycznia 2009r. ma nastąpić całkowite wyłączenie starego systemu kodowania, więc odbiór sygnału telewizyjnego za pośrednictwem starych kart abonenckich nie będzie możliwy.

Żródło: SATKurier.pl

Cool? Ranking DIY
    About Author
    kk99
    Level 17  
    Has specialization in: programowanie
    kk99 wrote 344 posts with rating 216, helped 0 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2005 year.
    krzysiek51166
    Level 10  
    dla mnie to niedobrze bo mam cyfrowy polsat a jeszcze nie dostałem od dziadów karty
    Mihas66
    Level 22  
    ciekawe ile zajmie złamanie nagry 3 bo nie wiem czy kupować dekoder:D
    SPAWN17
    Level 16  
    Moim zdaniem max 3 miesiące bo Polacy to zdolny naród xD
    c2h5oh
    Moderator
    Cześć.

SPAWN17 wrote:
    Moim zdaniem max 3 miesiące bo Polacy to zdolny naród xD

Tak. Jeżeli chodzi o powielanie czyichś pomysłów. Jaki system złamali nasi geniusze?

Może lepiej zapytać: Jak szybko ktoś coś nam udostępni... :)
    A nasi "hakerzy" dodadzą powłokę graficzną i podpiszą się pod tym, dodając gdzieś w zakamarkach menu, malutkimi literkami, że soft ciągnie na silniku Dynamita lub innego Fachowca z tej dziedziny.
    SPAWN17
    Level 16  
    c2h5oh wrote:
    Tak. Jeżeli chodzi o powielanie czyichś pomysłów. Jaki system złamali nasi geniusze?

Nie wiem czy pamiętasz ale jakieś pół roku temu było głośno na temat luk w Viście oraz o tym ze to właśnie Polacy wykrywali te luki (nie pamiętam liczby tych luk jednak było ich chyba kolo 2000). Myślisz że ktoś podsunął im te luki? Nie mówię już o tym że jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o wysyłane w sieć wirusy. W łamaniu zabezpieczeń też nie jesteśmy najgorsi. A co do łamania systemów: jeśli chodzi ściśle o informatykę tylko windows jest łamany gdyż jest najbardziej popularny i prawdopodobieństwo trafienia w sieci komputera z systemem windows oscyluje w granicach 0,8-0,99. To samo dotyczy się łamania zabezpieczeń kart takich jak karta polsatu, kodów odblokowywujących komórki.
    robokop
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tere -fere. Nagra3 nie zostanie złamana, u nas, dopóki nie złamią jej nasi zachodni sąsiedzi dla potrzeb np. pakietu "Premiere", wtedy, gdy już znany będzie algorytm kodowania i tworzenia kluczy to i u nas się softy edukacyjne posypią.
    A swoją drogą to oglądanie za darmo jest nielegalne, można wykupić najtańszy pakiet polsatu za 10 zł i nie martwić się o kodowanie.
    krzycho123
    Level 31  
    Nagra 3 padnie prędzej czy póżniej , wszystko kwestia czasu.
    Zapewne nasi niemieccy koledzy pracują już ostro nad tym aby poznać algorytm który wymyślił Kudelski i jego banda :D
    Pozatym jeszcze dochodzi taka kwestia , że sam Kudelski pewnie nie może się doczekać chwili w którym jego system padnie bo on też musi zarobić na opracowaniu następnej generacji systemu NagarVision a nie tylko produkcji kart do obecnych systemów.

Polecam :
    http://laki.dvhk.pl/index.php?id=53

Ta wojna się nigdy nie skończy , pozostaje czekać aż sat-magiccy wytoczą większe działa ;)