Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odzyskać autlooka po reinstalacji systemu (bez format)

29 Lis 2008 16:55 1255 6
  • Poziom 9  
    Witam

chyba coś naknociłam

pojawił mi sie błąd plika ntld coś tam coś tam i windows się nie ładował

włożyłem płytę z windowsem XP i zainstalowałam bez formatowania, spytano mnie czy usunąć stary windows zgodziłam się

Po odpaleniu nowego windowsa brak programów, poczty, chyba wszystkiego

Te programy zbierałam od nowości laptopa przez 3 lata, hasła do kont pocztowych nie znam.

czy jest jakiś sposób na szybkie tego odzyskanie ?

może jakiś program ?

Dosia
  • Poziom 9  
    W dodatku pojawił się problem, że nie mogę wejść do moich dokumentów ze starego windowsa, komunikat brak dostępu, pod total comander mam komunikat "dostęp do pliku zaborniony", wybieram komunikat jako administrator i w co dalej ?, nie wchodzi, nie było na starym windowsie haseł, ania blokady na pliki
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Przejmij pliki na własność.
  • Poziom 9  
    mimo 2 godzinnego szukania na forum nic nie znalazłam do odblokowania tych plików

wystarczyło hasło "przejmij pliki na własność" - dziekuje za naprowadzenie mnie na dobrą drogę, odzyskałam dostęp do plików :D:D:D

czy jest teraz jakaś metoda na odzyskanie starego autloka z e-mailami i kontami, wiadomo iż po paru latach jest ciężko z hasłami do kont ? przypominam iż XP jest po reinstalacji ale bez formatowania dysku.
  • Poziom 15  
    Poszukaj w folderach:
    C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{ciąg-cyfr-i-liter}\Microsoft\Outlook Express
    Z tego co pamiętam tam Outlook Express przechowuje wiadomości.
    Kontakty znajdują się w pliku nazwa_uzytkownika.wab w folderze
    C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book
  • Poziom 9  
    dzięki !!!! pojawiło sie wszystko jak należy, nie ma tylko kont i i ch ustawień, czy jest na to jakaś szansa ?.
  • Poziom 15  
    Z tym może być problem. Hasła są przechowywane w rejestrze - Protected Storage System Provider.
    Spróbuj na początek programu do odzyskiwania kont. Może coś podpowie?