Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wymontować oryginalne radio Clarion PU9537A Peugeot 106

30 Lis 2008 21:17 8302 5
  • Poziom 22  
    Witam posiadam peugeota 106 1998rok i mam w nim oryginalne radio i 2 głośniki przednie chciałem je wymontować żeby przeciągnąć kable do tylnych głośników bo standardowo nie ma.I tu problem z boku są 2 blaszki wziąłem je wcisnąłem do środka ale radio dalej nie chce wyjść ma ktoś jakiś schemat albo demontował już ktoś takie radio proszę o pomoc i z góry dziękuje

Dopisz jakie to radio (nazwę i model). [TW]

Dodano po 4 [godziny] 52 [minuty]:

Wszystko ok tylko nie mam ksiązki serwisowej i nie wiem jaki model jedynie co to dodam zdjęcie

Jak wymontować oryginalne radio Clarion PU9537A Peugeot 106

To jest Clarion PU-9537A. [TW]

Dodano po 2 [godziny] 50 [minuty]:

Ok zgadza się już jak podałeś nazwę znalazłem te radio to to skąd wiedziałeś ?? tylko teraz jakaś instrukcja demontażu czytałem że jednak ma wyjście na 4 głośniki tylko żeby tam się dostać muszę je najpierw wyciągnąć tylko jak
  • Poziom 22  
    Nom i nikt nie powie jak go wymontować :(((
  • Poziom 21  
    Witam z boku będziesz miał zaczepy musisz delikatnie odchylić plastik panela tak abyś go nie połamał lub zdemontować plastik konsoli pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

szapet napisał:
    Witam z boku będziesz miał zaczepy musisz delikatnie odchylić plastik panela tak abyś go nie połamał i odhaczyć zaczepy z prawej i z lewej strony lub zdemontować plastik konsoli pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Są po 2 stronach takie blaszki ale wciskam je oby 2 do końca i nie chce wyjść ;/ czy możliwe jest że radio jest gdzieś przykręcone na śróbkę jakoś albo coą podobnego ??
  • Poziom 22  
    Oj dzięki wyjołem jesteście super ;D

Tylko tam pisało że ma wyjścia na 4 głośniki a ja tam z tyłu nic takiego nie widzę czy ma ktoś może schemat takiego radyjka albo coś podobnego ?

O schematy pytamy w Radia Samochodowe Szukam. Temat wyczerpany zamykam. [TW]