Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tanie radio CD - opinie

cobi_69 30 Lis 2008 17:48 3392 9
  • #1 30 Lis 2008 17:48
    cobi_69
    Poziom 21  

Czy jest jakiś radioodtwarzacz CD, koszt do 150 złotych, który jest godny polecenia? Chodzi mi oczywiście o nowy do 150 zł.

0 9
  • #2 05 Gru 2008 15:30
    nemo666
    Poziom 21  

do 150 zł to jedynie te 'marketowe'

0
  • #3 05 Gru 2008 23:56
    adrian6na9
    Poziom 10  

dołóż troche to coś wyrwiesz ;]

0
  • #4 06 Gru 2008 09:29
    Danek9
    Poziom 17  

W tej cenie to wejdź do sklepu i wybierz to które ci sie najbardziej z wyglądu podoba bo wszystkie zagrają jednakowo źle..

0
  • #5 06 Gru 2008 09:45
    mskojon
    Poziom 31  

Danek9 napisał:
    W tej cenie to wejdź do sklepu i wybierz to które ci sie najbardziej z wyglądu podoba bo wszystkie zagrają jednakowo źle..

Hehe racja :P

Dołóż kolego 50zł i kup blaupunkta sydney albo melbourne, albo JVC KD-G341, KD-G342, KD-G343

0
  • #6 06 Gru 2008 16:23
    Damian8907
    Poziom 9  

Ja też szukam nowego radia i kilka tematów niżej jest mój "Zakup nowego radia - pułap "budżetowy"?"
    Forumowicze wybili mi z głowy tanie radia
    Jedyne co sam mogę powiedzieć z doświadczenia że radia z marketu nawet wrogowi bym nie proponował płyta potrafiła mi się zaciąć nawet na nowiutkim asfalcie a o słuchaniu na dziurawej polskiej drodze nie bylo mowy, radio tez wcale dobrze nie odbierało.
    Wczoraj rozmawiałem z kolegą ma radio pioneera które na allegro kosztuje ok 230zł zamontowane w ciągniku rolniczym, mówił że nie pamięta żeby sie kiedyś płyta zacięła a wiadomo w jakich warunkach pracuje radio.

0
  • #7 07 Gru 2008 21:44
    cobi_69
    Poziom 21  

Skoro tak mówicie to pewnie macie rację, zdecydowałem się na radyjko:
    KENWOOD KDC-W3041G
    poczekam aż dojdzie i zobaczę co potrafi, mam nadzieję że się nie zawiodę tym bardziej, że bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałem o nim.

0
  • #8 08 Gru 2008 23:04
    StiviHouse
    Poziom 17  

radio ma spelniac role dobrego grania czy swiecidelka? Bo jesli swiecidelka to w biedronce jest za 139zl z czytnikiem kart pamieci radio.. jesli ma grac jak nalezy to.. wbrew pozarom przyzwoite radio mozna kupic za 100-150zl jednak uzywane bo takich juz nie produkują... przyklad

Alpine 7837R cena okolo 150zl.. gra bardzo ciekawie i bardziej jakosciowo w porownaniu do zDEHow z za 299zl .

Lub ciut drozszy od tego radioodtwarzacza

Deck Alpine'a 7980M, zawzwyczaj wystepuje z kieszenia na 3cd. cena waha sie kolo 250zl. I moze wygladem nie szaleją te radia ale jakoscią napewno przebijają pioneerowe swiecidelka

0
  • #9 08 Gru 2008 23:55
    mskojon
    Poziom 31  

Trzeba brać pod uwagę to że jest spora grupa osób które mają fabryczne nagłośnienie, i kupują radio po to żeby posłuchać właśnie radia, albo mp3 nagranego na pendrive lub kartę, radio ma być nowe, na gwarancji i nie są wybredni.

A zastanów się dlaczego ktoś kupuje nową Skodę Fabię 1.4 zamiast kilkuletniego Mercedesa E classe w wersji elegance? Przecież mercedes jest większy, wygodniejszy, szybszy i inne ...szy

Jeden lubi zielone drugi czerwone, trzeci nowego golasa a czwarty używkę na full wypasie :)

0
  • #10 09 Gru 2008 11:21
    cobi_69
    Poziom 21  

Obaj macie rację, bo rzeczywiście jak oglądałem na allegro to można za 150 złotych całkiem fajne używane radia kupić dobrych firm, ale mi zależało na nowym radiu gdyż jest to prezent dla mojej dziewczyny, bo ma jakieś stare radio na kasety które już ani kaset nie czyta, a radia się posłuchać też nie da. Jak już mówiłem zależało mi na nowym radyjku gdyż jako prezent nie dam używanego, a co do tego jakie ma być to wystarczyło by zwykłe na CD, bez bajerów, ale dobrej firmy (żeby nie padło po kilku miesiącach), myślałem że zwykłe CD da się kupić za ok. 150 zł ale się myliłem, bo o dziwko czy CD czy mp3 to prawie ta sama cena. W każdym razie dzięki za poradę że tanich się nie opłaca w ogóle kupować :). Zdecydowałem się na tego Kenwooda i mam nadzieję że nie tyle ja co ona będzie zadowolona - choć spójrzmy prawdzie prosto w oczy, raczej nie wykorzysta tego radia w więcej niż 25%, no ale cóż :D.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo