Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stacja lutownicza do deko ponad 200zł

01 Gru 2008 17:21 1142 5
  • Poziom 21  
    postanowiłem ze czas już kupic sobie pierwsza stacje lutowniczą.pochodzę z Kielc więc przeszedłem się po elektronikach w Kielcach i na Sandomierskiej zaproponowano mi stację;
    Solomon SL-20N.
    Na Warszawskiej;
    -Xytronic 396
    -xytronic 136
    mam pytanie czy w tej cenie czyli max do 250zł kupie moze jakąś stację z hot air? na Wspólnej jest jakas stacja za 235zł właśnie z hotair
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Również poszukuje jakiejś stacji lutowniczej żeby była także na gorace powietrze. Zastanawiam sie nad : HOTAIR 803. Na allegro jest nowa w bardzo korzystnej cenie, np. Linki zostały usunięte - zgodnie z regulaminem pkt.10.11. [dzimi]
  • Poziom 21  
    taka stacja z linku jest właśnie w tym sklepie. czy jest ona warta uwagi na początek?
  • Poziom 23  
    Również mam dylemat w wyborze. Zastanawiam się którą wybrać z tych dwóch tzn. : PT968 czy też HotAir 803. Czy ktoś kto używa tych lutownic może się wypowiedzieć?? Wiem że tematów o podobnej treści jest sporo ale to wybór między dwoma konkretnymi modelami a cena jest znacząca tzn: HOTAIR 803 kosztuje około 211zł zaś PT968 to koszt aż 355zł. Czy warto dołożyć i kupić tą droższą??
  • Poziom 30  
    Ja używam od ok.2lat PT968 i 803.
    803 chodzi dziennie po pare godzin i jest bez zarzutu.
    PT968 używam rzadziej ponieważ mam ją w innym miejscu.
    Porównując te dwie to jednak na plus wychodzi droższa poniewaz ma odciąg oparów a naprawdę jak dużo lutujemy to jest to super sprawa!! noi cyfrowa "stabilizacja" temp hot aira też jest pomocna.
    Generalnie mówiąc jeśli możesz i używasz często HA i kolby to dołóż na PT968.
    Jak używasz sprzętu raz na tydzień to wybierz tańszą.
    I odrazu dokup sobie groty na zapas :)
  • Poziom 23  
    Zamówiłem już PT 968. Dziękuje za fachową odpowiedź osoby która używa już takiego sprzętu.