Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford 6000 visteon dsp wymienione,końcówka ok i milczy

bzibzio 01 Gru 2008 17:49 2440 7
  • #1 01 Gru 2008 17:49
    bzibzio
    Poziom 19  

Witam jak w temacie ,mam radio do naprawy z gałką pośrodku z objawem uszkodzonej końcówki czyli cisza w głośnikach gość stwierdził że stało się tak po wymianie akumulatora,do końca niby wszystko było ok a po podłączeniu nowego akumulatora radio zamilkło czyli najpierw postawiłem na końcówkę ale jak się okazało była sprawna a więc następny układ poszedł pod lupę czyli procesor dzwięku o symbolu 70016SE ,po dłuższym grzebaniu w internecie dowiedziałem się że jest to układ TDA7460N który jest procesorkiem dzwięku i do niego sygnał mi dochodził na przykład z cd a z niego już nie wychodził więc go wymieniłem i nadal mam cisze w głośnikach i już nie wiem czego się przyczepić,końcówka jest ok ,dsp wymienione na nowe i radio w pełni działa a milczy cały czas,może ktoś z forumowiczów miał już taką usterkę i wie gdzie się można doczepić w tym radiu do czegoś,linie scl i sda też sprawdzone są już po kilka razy i komunikacja jest wszędzie a nie działa,proszę o pomoc

1 7
  • #2 04 Gru 2008 10:49
    bzibzio
    Poziom 19  

Witam ponownie forumowiczów czy ktoś z Was panowie wgrywał już kiedyś nowy soft do tego modelu forda?? bo wszystko wskazuje na to że oprogramowanie się wysypało w tym radiu,jest tam procesor ST92F150C no i nie zabardzo wiem wogóle gdzie szukać takiego sofciku.

0
  • #3 04 Gru 2008 14:54
    fabi
    Spec od car audio

Witaj, a masz czym go wgrać?

0
  • #4 04 Gru 2008 14:59
    bzibzio
    Poziom 19  

no mam pare programatorów własnej roboty ale jeszcze się nie zagłębiałem w to jak wgrać taki soft najpierw po prostu chciałem gdzieś zdobyć ten soft a potem bym myślał jak to wgrać chociaż podobno może być z tym problem bo te procki są zabezpieczone

0
  • #5 04 Gru 2008 15:05
    fabi
    Spec od car audio

No to ja ci podpowiem, co to odczytuje i zapisuje.
    Beeprog+odpowiedni adapter
    Flasher 5 firmy Seeger
    ETSmart USB+odpowiedni adapter.

Podaj jaki jest part number tego radia zobaczę czy mam taki wsad.

0
  • #6 04 Gru 2008 15:14
    bzibzio
    Poziom 19  

ok PART NO.3S7T-18C815-AC i z góry dzięki

0
  • #7 04 Gru 2008 22:05
    fabi
    Spec od car audio

O takim numerze niestety nie mam, posiadam inne. Jak będziesz miał programator to się odezwij z odczytem swojego procka to porównamy wsady.

0
  • #8 30 Gru 2008 14:21
    bzibzio
    Poziom 19  

Klient zrezygnował gdyż kupił nowe radio a więc zamykam temat i dziękuje za pomoc.

0
  Szukaj w 5mln produktów