Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka KROPLA POLAR PMG865 nie wypompowywuje wody

01 Gru 2008 21:45 1773 3
  • Poziom 2  
    witam mam problem z wypompowaniem wody na3 (wirowanie) w fazie końcowej nie zawsze wypompowywuje wode pralke miałem rozebraną sprawdzałem miernikiem na kablach pomki było podawane napięcie pompke podłączałem na krótko też chodzi ,po założeniu obudów i zaczęciu testów na 5 razy 1 nie wypompowała czy to może byĆ programator
  • Poziom 28  
    Jeśli jest magnetyczna to wymień napęd tej pompy- wyglada z opisu że jest tam własnie taki i stąd ten toto-lotek z wypompowywaniem.
  • Specjalista AGD
    Wymień pompę w całości, do niej nie ma oddzielnych silniczków:
    Pralka KROPLA POLAR PMG865 nie wypompowywuje wody
  • Poziom 2  
    niestety wymiana pompki nic nie dała po założeniu nowej pompki (42zł) wogule nie wypompowała przyczyna banalnie prosta zła konstrukcja pralki skarpeta dostała się miedzy bęben a zbiornik (prawdopodobnie przy otwartym wieku 99%)i utkneła w wężu odpływowym między zbiornikiem a filtrem do tego doszło jeszcze 72 grosze różne nominały i łańcuszek a teraz opis : woda zostaje w pralce przy odpompowywaniu woda leci ledwo co ;wąż odpływowy położony na podłoge woda się sączy ; pompka czysta wąż odpływowy i filtr też przy dmuchaniu w wąż odpł. bąble popwietrza w zbiorniku (oczywiście jak jest woda) zgniecenie węża między zbiornikiem a filtrem itam właśnie niespodzianka ateraz ide składaĆ to co dalej napiszę póżniej