Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TespolTespol
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

canon ip4500 zamienniki

01 Dec 2008 23:07 6499 9
  • Level 9  
    Witajcie.
    Mam problem z drukareczka ip4500
    po zastosowaniu zamienników i przełożeniu chipów pokazuje mi sie komunikat
    Funkcja wykrywania poziomu następującego atramentu została wyłączona.
    Żółty <CLI-8Y>
    Amarantowy <CLI-8M>
    Błękitny <CLI-8C>
    Być może skończył się poniższy atrament.
    Czarny <CLI-8BK>
    W następującym zbiorniku kończy się atrament.
    Czarny <PGI-5BK>
    Przygotuj nowy zbiornik z atramentem.
    lecz mam przelozone zamienniki sam nie wiem co robić resetowałem przyciskiem ze strzłką 5 sekund ale to nic nie daje co robić pomocy!:cry:
  • TespolTespol
  • Level 12  
    A czy drukarka pomimo tych wyświetlanych monitów drukuje dalej?
    Jeżeli tak to musisz zaczekać aż sama cię zapyta czy wyłączyć funkcje pomiaru w tych dwóch zbiornikach i dopiero wtedy trzeba przytrzymać przycisk "wznów" (zgodnie z poleceniami jakie na monitorze wyświetli drukarka)
  • Level 9  
    Tak drukuje
    Ma tylko problem z dir 300 nie działa po przełożeniu
  • TespolTespol
  • Level 12  
    Canon S9000, S300, S400, i550, i560, i850, i860, i865, i9100, i9950, PIXMA IP3000 above 1. Turn off printer 2. Hold down Resume button and press Power button.
    3. Keep holding down Power button and let Resume button go.
    4. Press Resume button 2 times then let BOTH buttons go.
    5. Green lights will flash and then stop blinking.
    6. When green lights are solid, press the Resume button 4 times.
    7. Press the Power button and the printer should turn off, if not, press the Power button once more.
    8. Your printer should respond as normal.

to podobno kasuje liczniki stron/chip. Ale u mnie nie działa.
  • Level 12  
    Witam
    pqma instrukcja którą podałeś bardziej przypomina mi instrukcję do "kasowania pampersa" w drukarce ale może się mylę.
    Może uznacie mnie za laika który nie powinien wypowiadać się na forum ale co to na litość boską jest " dir 300" :?:

• Level 34  
    "Mirocha" - to jest kasowanie pamersa w drukarca. A ten "dir 300" to ja też niewiem
  • Moderator
    Mirocha wrote:
    ... ale co to na litość boską jest " dir 300" :?:
    Router :?:
  • Level 10  
    Witajcie u mnie jest następujący problem. Otóż po zużyciu oryginalnych tuszy założyłem zamienniki i tak jak powyżej u kolegi działało do momentu gdy kupiłem kolejne zamienniki teraz pokazuje "wystąpił błąd pojemnika z atramentem. wymień zbiornik z atramentem, na którym nie świeci się lampka atramentu". Sęk w tym że u mnie nie świecą się cztery lampki po ponownym wciśnięciu znów zaczynają migać lecz komunikat jest taki sam. Czyżby na chipach była zakodowana jaka ilość kopii.
    JAK TO MOŻNA ZRESETOWAĆ Jest na to sposób czy tylko oryginalne tusze .Pozdrawiam

A jeszcze jedno widziałem na allegro nowe zamienniki z chipami czy to warto kupić?

• Level 34  
    Zostaja Ci do zakupu nowe org.
  • Level 12  
    A przełożyłeś chipy do nowych zamienników?
    Jeżeli tak to nie zamieniłeś chipów miejscami ?
    Coś mi się nie chce wierzyć żeby wszystkie naraz wysiadły. ja już zużywam chyba czwarty komplet zamienników i śmigają beż problemów ;)