Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A8 d2 2000r 4.2 quattro prawidłowe kasowanie inspekcji

kevins_1 01 Dec 2008 23:35 9768 1
    kevins_1
    Level 1  
    Witam jestem świeżym posiadaczem A8 D2 rok 2000 wczesniej miałem a6 c4 i jakoś pokonywalem problemy z INSP i OEL przy pomocy VAG.
    W przypadku A8 mam pewien problem wymieniłem eksploatacyjne płyny i postanowiłem skasować inspekcję olejową przegląd okresowy.na wyświetlaczu na srodku licznika jest LCD informujący o ststusie pewnych podzespołów typu swiatła olej klocki i swiatla stop gdy wszystko jest ok pokazuje się duży OK i niby mozna jechać tak jest u mnie ale na chwile pod OK pojawia sie napis service.pstrykałem troche też tym menu i tam jest wskaźnik kilometrów do serwisu i umnie pokazuje 0 wczesniej odliczał że niby 1000 km i w dół, nie potrafie tego ustawic dlatego zwracam się do Szanownych Kolegów o pomoc w tej kwestii. nie wiem jak przeprowadzić adaptację aby wszystko było prawidłowo.Będę wdzięczny za wsparcie, dodam jeszcze że używalem vag 4.9 PL i funkcji licznik klawisz kasuj inspekcję i tyle.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo