Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Unitra R8040

Blazej_86 21 Mar 2004 14:14 1482 4
    Blazej_86
    Level 2  
    Witam wszystkich po raz pierwszy i mam prozbe o wzmak wymieniony w tenacie. Mianowicie chce sie dowiedziec czy mozna bez wiekszych nakladow finansowych rozdzielic ten wzmak na 2 czesci [aktalnie kazdy kanal ma 40W] Jezeli ktos posiada jakies opisy na temat tego wzmaka i jego schematow to byl bym wdzieczny.

Z góry dzieki
    janas
    Level 12  
    Może trochę więcej danych?Chcesz mieć dwa wzmacniacze mono w osobnych obudowach?
    oj
    Level 42  
    R8040 to nie wzmacniacz ale amplituner o mocy znamionowej 2x12W przy 8 OHM, w jego obudowie jest bardzo ciasno więc zapomnij o zwiększeniu mocy bo niema miejsca na to.
    Blazej_86
    Level 2  
    mozna powiedziec ze chce miec dwa wzmaki z tego jednego [czy amplitunera, sorry za moj blad], nie mosi byc koniecznie z regulacja barwy i wzmocnienia ale zeby byly dwa i nie chodzi mi o zwiekszanie mocy czy inny tunig. Jezeli nie da sie zrobic dwoch to zeby chociaz jeden mono ale o malych rozniarach. Z góry dzieki za wypowiedzi
    eDZio
    Level 16  
    sciag sobie schemat od r8010 wzmacniacz jest tam taki sam, wiem bo sam mam r8040, a sam wzmacniacz zajmuje malo miejsca w obudowie, jesli chcialbys z tego zrobic dwa wzmaki do musialbys albo przeciac plytke albo zmontowac na nowej, bo tam wszystko siedzi na jednej plycie, tj. zasilacz, wzmacniacz m.cz i przedwzmacniacz, tylko tuner jest na osobnej