Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamera telefonu samsung i550 nie współprauje z oprogramowani

marijuz 02 Dec 2008 16:26 720 0
    marijuz
    Level 18  
    Mam telefon Samsung i550 i problem z nim jest taki , że pomimo , że ma system operacyjny SYMBIAN , to nie obsługuje programów , które maja wykorzystywać kamerę. Aplikacja poprostu wyłącza się w momencie , kiedy ma użyć kamery. Podejrzewam , że wszystkie te aplikacje pisane są pod nokie , które są zbudowane według tych samych schematów , a samsung wyprodukował telefon , który jest nie kompatybilny. Próbowałem udostępnić kamerę w ustawieniach , jednak mi się nie udało. Mój pomysł jest taki - Ktoś z forumowiczów , który zna się na programowaniu w SYMBIANIE mógłby napisać taką "przejściówkę" , dzięki której kamera w samsungu i Nokii były by umieszczone pod tym samym portem(czy jak to się tam mówi , jestem zielony jeśli chodzi o nowoczesne telefony , ale wydaje mi się , że to właśnie kamera jest innym portem w samsungu niż w nokii). Jeśli to nie oto chodzi , to Ktoś mógłby napisać aplikację , która udostępniła by programom kamerę. Czy coś z rzeczy , które tu wymieniłem da sie zrobić ,czy jest to kompletna bajka??