Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xp "system odzyskał sprawność po poważnym błędzie "

21 Mar 2004 23:53 9154 11
  • Poziom 17  
    Taki oto komunikat widzę po każdym uruchomieniu kompa. Mogę z tym żyć, ale może ma ktoś pomysł, co z tym zrobić 8O
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 20  
    tez teraz tak mam i lipa zmienie chyba tego xp zawsze ciskam nie wysyłaj (hehe raporcik) po zatym pisze ''system windows ...'' zapomniałes że to windows :) mam ich już dość !! Xp to jest kicha Nie rób z tym nic bo nie ma sensu najlepiej zmień system (to wyłacznie moje zdanie inni powiedza co innego)
    Ps ja to zrobie formata jeszcze dziś i dam 98se
  • Poziom 21  
    Szanowni Państwo.
    Uważam że nie należy zaczynać kolejnej dyskusji "O wyższości..." bo niema to najmniejszego sensu. Znowu naprodukujemy kilkadziesiat postów, które niczego nie wniosą inie poprawią naszego stanu wiedzy. Powiem tylko ze tak jak w 98 musialem robić reinstall co 3 - 6 miesiecy tak XP nie wymagał tego przez 2 lata (i nadal nie wymaga). Poprostu tak zawsze reagują ludzie, którzy nie znają XP (ja nie byłęm wyjątkiem). Proponuje uzbroić się w cierpliwość i uczyc sie, uczyć sie i poznawać a zaowocuje to napewno zadowoleniem z XP.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 22  
    oj spokojnie, ja uważam, że jak nie używa się "piratów" to nawet takie g@@@ (jak dla was) jak win 98 może chodzić przez 4 lata :), mam tutaj taką sytuację :)... ale koniec takich dyskusji :) kolega emeryt ma rację
    do tematu :)... jakie błędy sąw podglądzie zdarzeń??
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Ja też uważam XP za całkiem niezły system, tj. najepszy z wind.
    taki komunikat nie zmieni mojego zdania o tym systemie może troszkę za długo stoi i trzeba by go może przeinstalować, ale czasu zawsze za mało no a system jak narazie zachowuje się bardzo "stabilnie".
    Dzięki za wypowiedzi i temat uważam za zamknięty
    pozdrawiam Grześ
  • Poziom 28  
    Poszukaj ktory to element powoduje wywrotki systemu w:

Zarzadzaj (menu kontekstowe Moj Komputer)
    Podglad zdarzen
    System (tudziez aplikacje)

Zazwyczaj wraz z takim komunikatem pojawia sie i inny (szczegolnie jesli problem sie powtarza, np.: Powodem niestabilnosci systemu wydaje sie byc sterownik karty graficznej <nazwa>)

Aby rozwiazac problem - zainteresuj sie tym wynalazkiem - oczywiscie jesli wykolebia sie jakas aplikacja - prosze poszperac w jej opcjach (chociaz glownie zawiniaja urzadzenia systemowe).

www.google.pl

swietna wyszukiwarka, a nawiasem mowiac sa od tego celu inne specjalistyczne fora jak chocby expertsexchange.

Ostatnim narzedziem walki z pasciami jest rzucenie okiem na log - raport ktory ma zostac wyslany. A jesli kogos wkurza ten wynalezk - mozna go wylaczyc w zarzadzaniu uslugami :)
  • Poziom 13  
    Win 2000 trudno sp...ć
    chociaz zastanawialem sie nad 95 i podmienic biblioteki z innego
    systemu moze cos by wyszło
  • Poziom 19  
    radze wszystkim wgrac 2003 server to jest system ktory jeszcze nigdy mnie niezawiódl :) polecam koniecznie !!!
  • Poziom 17  
    może wiesz z kąd go pociągnąć??
    a problem się rozwiązał bo jak sie okazało padał eprom od biosu
    i wreszczie padł :D
  • Poziom 19  
    ciekawe ciekawe ale sluchaj wlanczasz imesha i jedziesz a jak chcesz to zagadaj domnie na Gg
  • Poziom 29  
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;PL;316424

Ta aktualizacja dotyczy problemu „'System has recovered from a serious error' message appears after every reboot” („Komunikat 'System odzyskał sprawność działania po poważnym błędzie' jest wyświetlany po każdym ponownym uruchomieniu komputera” w systemie Windows XP i jest omówiona w bazie Microsoft Knowledge Base (KB), w artykule Q317277. Pobierz aktualizację teraz, aby zapobiec wyświetlaniu komunikatu „System odzyskał sprawność działania po poważnym błędzie” przy każdym uruchamianiu komputera.

A tu jest poprawka:

http://www.microsoft.com/downloads/details.as...46-0e2c-429f-8f40-f30014adc3bb&displaylang=pl

google albo www.jestem-leniem.tk