Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iveco 35c12 2004 brak świateł pozycyjnych

04 Dec 2008 13:56 26315 7
 • Level 2  
  Witam, potrzebuję pomocy Iveco dayli 35c12 rok 2004 brak świateł pozycyjnych ! bezpieczniki sprawdzone żarówki itd też! potrzebny pilnie schemat instalacji jest ktoś w stanie pomóc?
 • Level 2  
  pod kierownicą jest wpinany taki moduł on obsługuje miedzy innymi wycieraczki kierunkowskazy i światła da się obejść w prosty sposób bez kupna układu
 • Level 10  
  ale jak go obejść?
 • Level 10  
  Witam mam iveco 2005rok 35s15 problem w tym tak jak u wszystkich nadpalają sie piny we wtyczce niebieskiej pod kierownicą a dokładnie pin nr 8 i pin numer 10 są to piny od świateł mijania. Iveco po sprowadzeniu do polski miało zrobione światła na stałe tak że przekręcało się kluczyk i od razu światła się paliły, przełącznik zespolony wcale nie reagował na wł. i wył. świateł. Pan ze serwisu wyją pewien przekaźnik i wszystko działało już jak powinno. Tak chciałem i zonk piny zaczęły się grzać.
  iveco 35c12 2004 brak świateł pozycyjnych

  No ale te nieszczesne piny. na schemacie przekaźnik R-5 jest od świateł mijania i chyba ten przekaźnik wyjeli w serwisie moje pytanie jaki przekaźnik mogę tam wsadzić w schemacie ma oznaczenie 25035, ale nie mogę nic dobrać??
 • IVECO Trucks specialist
  Piny nadpalają się ,bo się przegrzewają.Przegrzewają się bo mają słaby styk(luz),albo zbyt mocne żarówki np 100W.Przekaźnik w tym miejscu- najzwyklejszy 20A 12 V
 • Level 12  
  Witam.
  Mam ten sam problem, stopione piny w niebieskiej kostce - brak świateł pozycyjnych i mijania, są tylko drogowe. Mógł by ktoś napisać jak ominąć ten moduł pod kierownicą?
 • Level 12  
  A tak bardziej łopatologicznie?