Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra G - Spalony sterownik centralnego zamka

04 Gru 2008 17:27 5721 3
  • Poziom 10  
    Witam
    Jakiś czas temu w moim Oplu Astrze G (99r) padł centralny zamek. Będąc na wizycie w warsztacie ktory trudni sie elektryką samochodową i po podłączeniu się kompem do samochodu stwierdzono ze centralka niekomunikuje sie wogóle z kompem (prawdopodobnie spalił sie sterownik).
    Zaoferowano mi założenie nowej centralki z dwoma dodatkowymi pilotami ale poki co zrezygnowalem z takiego patentu bo nie uśmiecha mi sie zbytnio mieć dodatkowego pilota skoro mam dwa oryginalne.

Na allegro mozna znaleść takie własnie sterowniki tylko pytanie czy po podłączeniu takiego zakupionego bedzie dało sie zsynchronizować dotychczasowe kluczyki i czy to wogóle jest taka opcja :?:

Poniżej zdjęcie tego sterownika:
    Opel Astra G - Spalony sterownik centralnego zamka
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    A przy zakupie takiego sterownika ma znaczenie symbolika? Bo np ten ma symbol BR a są tez inne np. BY, CE, CL
  • Poziom 10  
    chyba nie ma znaczenia dokładnie nie wiem najlepiej dokupić taki jak się miało wcześniej albo lepszy np z funkcja komfort czyli domykanie szyb kluczykiem ale jeśli się nie mylę centralki są sprzedawane razem z pilotami do kluczyków mówię o oryginalnych opla wiec myślę że twoje 2 nie będą potrzebne