Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak napełnić cardrige tuszem hp f4210?

Wisniu 10 Cze 2009 19:16 86101 32
  • #31 10 Cze 2009 19:16
    iryska
    Poziom 1  

julka1 napisał:
    Witam
    Niedawno zakupilam drukarke hp deskjet f4210.
    Chcialabym zamowic do niej tusze zamienniki. Wraz z drukarka otrzymalam kardridge o nr 300.
    Czy wie ktos moze czy tusze o nr 21 i 22 beda pasowaly do tej drukarki?
    Z gory dzieki

nie beda bo to jest calkiem inny produkt!!!
    ludzie jak czytam co wy wyprawiacie to mi wlosy na glowie wszystkie staja!!!!!!!
    to jest jakas masakra...

• #32 19 Cze 2009 20:35
    kj01
    Poziom 9  

rozumiem ze kardridze z serii 344 i 339 tez nie beda pasowały do f 4210?

• #33 30 Cze 2009 22:07
    seeba842
    Poziom 2  

witam!
    posiadam drukarkę F4210 skończył mi się tusz w kartridżu hp300 czarny i urządzenie widziało pusty kartridż (odmowa drukowania).mogłem drukować tylko w "stanie rezerwowym" po wyjęciu czarnego kartrydża. po nabiciu tuszu stan tuszu w urządzeniu nie zmienił się dalej nie mogłem drukować. inna sytuacja była z kolorowym też hp300 kiedy wyskoczył komunikat że się kończy tusz nabiłem go i wyciągałem i wkładałem go do drukarki po paru takich działaniach stan tuszu podniósł się do połowy i do dzisiaj drukuje bez problemu.
    kupiłem na allegro dwa puste kartridże hp300 (wyczytałem gdzieś że drukarka pamięta tylko dwa kartrydże) napełniłem jeden i włożyłem do drukarki wyskoczył komunikat że kartrydż był już używany poziom tuszu pokazywał minimum. zrobiłem tak z drugim i było tak samo kiedy włożyłem swój on dalej był pusty i drukarka na nim nic nie chciała robić. włożyłem ten który kupiłem na allegro i mimo że pokazuje bardzo niski stan tuszu drukuje mi już jakieś 3 tygodnie.
    myślę że teraz wystarczy co jakiś czas wlać tam 2ml tuszu a urządzenie powinno funkcjonować tak długo jak nie znajdzie się sposoby jak zresetować ten kartridż bo jestem na 100% pewien że informacja ta zawarta jest w kartrydżu a nie w drukarce.