Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic VI Coupe czy Opel Vectra B Sedan

majki89 05 Dec 2008 18:11 4625 4
    majki89
    Level 11  
    Witam,

chciałem zapytać doświadczonych znawców samochodów, który samochód jest lepszy i który lepiej kupić? Hondę Civic VI Coupe czy Opla Vectrę B Sedan?

Oba samochody podobają mi się, ale pytam od strony technicznej, czyli awaryjność, spalanie, komfort z jazdy itd.

Proszę o pomoc, ponieważ nie znam się na samochodach na tyle, żeby wiedzieć co jest lepsze :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
    globus
    Level 24  
    Ostatnio kolega zastanawiał się nad wyborem honda civic czy mazda 323. Podsumowująć naczytałsie róznych for, grup , stron i... wieksość treści w temacie 323 była o treści jak naprawić, natomiast o civicu jak tiuningowac i polepszyc. Czyli.. napewno jest mniej awaryjny
    czajuu
    Level 1  
    Siemka ja jestem chyba na tym samym etapie co Ty wybieram między civic coupe z silnikiem d16y8 vtec 127 KM a mazda 323 F 1.8 115 KM.
    Ogladałem i jeździłem tym i tym i już wiem żę nie będzie to łatwe bo 90 % tych autek jest zajechanych i na dzień dobry odrazu remoncik silnika by się przydał. A propo vectry kumpel kupił teraz z 2000 roku z silnikiem diesla 2.0 101 KM i muszę Ci powiedzieć że nie równa się jeśli chodzi o przyśpieszenie do hondy czy mazdy w mieście spala mu około 9 litrów ropy w mieście bo to kolubryna i na 100% w vectrze z tym silnikiem o wiele mniejsze wrażenia naiż w japończykach :) Ja już szukam pół roku zjeździłem kilka tysięcy km i znalazłem gościa który sprowadza naprawdę w super stanie japończyki masz stronkę www.autoojciec.net ja juz jestem z nim umówiony w styczniu ma mi coś przyprowadzić nie powiem około 3-4 tysiące drożej niż rynkowo ale te wszystkie samochody które są na allegro otomoto czy gratka to są zaniżone ceny niż rynkowe.... jeśli jeździłeś i oglądałeś to wiesz dleczego. Powodzonka pozdrawiam.

Dodano po 2 [godziny] 35 [minuty]:

Sorrki dokładny adres to : www.auto.ojciec.net Powaga szukaj civica w coupe z silnikiem D16Y8(127 KM) lub D16Y7(106 KM) a jak by co to daj znać to zgadamy się z gościem i dwa nam sprowadzi to może coś wynegociujemy :)
    marek19692011
    Level 1  
    mam civica 14 -letnia od 3lat, ma 220000km przebiegu .jak narazie zadnych napraw ,wymiana olej po okolo 10000 zadnych ubytkuw .zona ma vectre podobny rocznik miejszy przebieg ,a napraw bylo juz sporo .
    olszowiok
    Level 11  
    ja bym wybrał civica. Te VI generacji mają znakomitą opinie co do bezawaryjności.